Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak az én telóm ilyen?

Csak az én telóm ilyen?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini-m van. Nemrég töltöttem rá egy új játékot, de rájöttem, hogy nem jó, ezért letöröltem. Azóta folyton azt írja ki, hogy az alkalmazás hirtelen bezárult,de úgy folyton, hogy mindig. Le sem bírom állítani és semmit sem tudok rajta csinálni. A telefonom használhatatlan lett. Kérlek, segítsetek! *-*

2013. márc. 28. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
kapcsold ki és kb. 2 perc mulva kapcsold be ha nem jön semmi akkor ird le részletesebben lehet hogy tudok segíteni
2013. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a telefont
2013. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen rezeg is. Ha bekapcsolom, akkor teljesen olyan, mint régen, de utána egyből kiírja azt, és még a menübe sem tudok menni.
2013. márc. 28. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
folytasd ha tudod inditsd ujra az alkalmazást milyen alkalmazás volt [pontos név]
2013. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolással sem oldódott meg akkor próbáld azt, hogy gyári alaphelyzetbe visszarakod a telefot a beállításoknál. Azzal vigyázz, hogy ilyenkor minden adat törlődik!
2013. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A telefonomon szószerint semmit nem tudok csinálni, mert mindig beugrik az ablak. A beállításokig el sem birok jutni. Az alkalmazás nevét nem tudom, de az ablak valami TWLAUNCHER nevű. Gondolom a TW az a játék rövidítése.
2013. márc. 29. 08:43
 7/8 Hufnager Steve válasza:

Gyári vissza állítás bekapcsolás nélkül! Figyelmeztetlek ezzel elveszik minden adat: SMS,Névjegyzék,STB,És minden ami a telefon memón van! De megjavul a telefonod!


(viszont csak akkor műxik ha nem szolgáltatófüggő a telefonod mert akkor nyitva van a bootloader)


1.Lépes Kapcsold ki, vedd ki az SD kártyát!

2.Lépés Miközben megnyomod a bekapcsoló gombot nyomd meg a középső menü gombot is végig a bekapcsolás alatt!(beléptél a gyári recovery-be)

3.lépés A hengerő gombokkal navigálj a Factory Reset menüre és a menü gombal válaszd ki (ha esetleg rákérdezne válaszd a Yes gombot)

4. Végzett a telefon menj a reboot now menüre és újból indul a telefonod


Ha esetleg szolgáltató függő csak írj!


Remélem hasznos!

2013. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyooon köszi! Megmentetted a zsebpénzem! Köszönöm ezerszer!!
2013. márc. 29. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!