Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy y telefonon hogyan...

Galaxy y telefonon hogyan tudok egy bizonyos telefonszámot letiltani?

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm aki folyton hívogat és az szeretném, hogy az ő hívását ne fogadja a telefonom... valaki letudná írni h hogyan tudom ezt beállítani? előre is köszönöm

2013. márc. 29. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Keresgélj az alkalmazások között! Múltkor találtam egy ilyet, de csak véletlen bukkantam rá,és mivel nincs rá szükségem, tovább is pörgettem, de ingyenes volt, és a célja, hogy a kiválasztott számokat letiltsa. Most túl fáradt vagyok, hogy kulcsszavak jussanak eszembe, de próbálj meg angolul ezzel kapcsolatos szavakat beírni, hátha rábukkansz. telephone number blocker vagy valami hasonló >< Remélem tudtam valamit seígetni
2013. márc. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, találtam egy call blocker plus nevű programot, nem tudom, hogy ez-e az amit keresel, vagy a célnak megfelel-e, de minden esetre ingyenes, úgyhogy ki lehet próbálni :) ha nem, akkor keress hasonlót.
2013. márc. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)
2013. márc. 29. 13:19
 4/5 BadSector71 válasza:
100%
Hipergagyi egyébként, hogy 2014-ben a legmodernebb Samsungoknál külön app kell, hogy letiltsak egy nyamvadt számot! (Én sem találtam egyébként.)
2014. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen amúgy.. Első vagyok, azóta (hál istennek) iPhoneom van, amivel nem kell külön app, hogy letiltsunk egy számot. Vagy akár mindegyiket "do not disturb" üzemmóddal, anélkül, hogy a repülőgép üzemmódot kelljen használni (tehát minden adatforgalmat is kikapcsolni mellette) :)
2014. júl. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!