Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 4 vs egy tablet?

Nexus 4 vs egy tablet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Tablet.
2013. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Robogó. Gyorsabb.


Mi köze egymáshoz a kettőnek?

2013. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

nem írtad hogy mi célból kéne ezért nexus 4

indok:

telefon nélkül ma már nehéz élni de tablet nélkül nem.

2013. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dirtboy, a tableten lehet telefonálni.
2013. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

komolyan?

még nem hallottam róla,holnap utána olvasok ezeknek a ketyeréknek mert meg mondom őszintén nem nagyon érdekelnek a táblagépek,nem sok mindent tudok róluk.

minden esetre elég kényelmetlen lehet állandóan egy táblagéppel mászkálni hogy bármikor elérhető legyél ha hívnak.

2013. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké, azért biztos nem mindegyiken. Lehet hogy a 20ezer ft-os tableteken nem. Nekem Galaxy 8.9-em van, ezen van egy nyílás a simnek, rendesen működik telefonként is.

Nekem nem kényelmetlen ezzel mászkálni, ellenben kényelmetlen a telefonom ha meg akarok nézni valamit a neten. Túl pici, millió évig tart megnézni valamit, mert mindig félrenyomok.

A tablet meg minden egyben. Szgép, hordozható dvd lejátszó, ebook olvasó, telefon, stb. Csak jó nagy zseb kell hozzá :D

2013. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:
81%

hát ja netre jobb a tablet.

én is sokat netezek majd telóról a jövőben,remélem elég lesz a 4,7es kijelző mert akkorával rendelkezik a kiszemeltem.

2013. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
a 4,7 inches kijelzőt (ami a nexusnak van) nem mondanám "pici"-nek
2013. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!