Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az új HTC...

Mi a véleményetek az új HTC One-ról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok videót/tesztet olvastam róla és eszméletlenül jó telefonnak tartom. Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok róla?

2013. márc. 29. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kis telefeon csak a külsejét cs*szték el
2013. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem az tetszik nagyon, pl.: Samsung Galaxy S4 nagyon nem tetszik. A Sony Xperia Z se nagyon. Most a köv. generációs telefonok közül nekem ez tetszik a leginkább.
2013. márc. 29. 21:51
 3/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Bár a külsejét másolták egy kínai telefonról, mégis szép. Brutál gép lett minden téren. A HTC az HTC. Ha most váltanék és lenne rá pénzem, hoznám haza a kicsikét, az tuti.
2013. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

nekem is nagyon kéne a készülék,hardverileg nagyon komoly.

kinézete szerintem csak feketében szép.

a kijelzője több mint jó.

ára viszont már nem annyira tuti,ha jól tudom úgy 194 000re lehet majd számítani,valakinek biztos megér ennyit de nekem nem.

2013. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom ez a HTC milyen, de a barátnőmnek is HTC-je van.

Nagyon sokat panaszkodik és alig várja, hogy cseréljen. Régen nekem is olyan volt, és számomra irtó szar telefon a HTC.

Bár lehet, hogy javultak és ez a típus jó. Vagy neked mindig is jók voltak a HTC-ék.

De a lényeg az, hogy neked jó legyen és nem nekem. Mivel nekem nincs beleszólásom, hogy neked milyen telók tetszenek.


Remélem sikerül jó telót választanod! :)

És Kellemes Húsvéti Ünnepeket a Kedves Kérdezőnek illetve mindenkinek! :):):):):):):):D:-)B-):)(:

2013. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még soha nem volt HTC telefonom. De ez nagyon tetszik.
2013. márc. 30. 13:10
 7/10 dirtboy ***** válasza:

ma 12:09

kihagytál egy fontos dolgot,mégpedig hogy milyen típus volt az a htc ami nektek volt.

minden gyártónak vannak jobb és rosszabb termékei,ezek főként az olcsóbb termékek,egy drágább készülék minden gyártónál elég minőségi szokott lenni.

a htc nek a one lesz az új csúcsmodellje.

a htc mint gyártó elég rossz helyzetben van,sok volt a veszteségük.

most ezzel a one készülékkel próbálnak vissza rugaszkodni.

a htcnek ez egy nagyon fontos terméke lesz,ha ezt elrontották akkor nekik kb annyi.

szóval egészen biztos hogy egy minőségi nagyon jó telefon született meg a htc one személyében.

bátran megveheti akinek futja majd rá,nem fog rosszul járni vele.


ui.

neked is kellemes húsvéti ünnepeket

2013. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én is úgy gondolom, amit előttem írtak. Bár a szememben mindig is vezető Androidos gyártó volt. Most is HTC-m van, családban másik is ketyeg, és a következő gépem is az lesz.
2013. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia! Én vagyok az elégtelen volt htc tulajdonos!

Jobban utána néztem a telefonnak és a szoftver jónak tűnik.

És az előzőeknek akik előttem írtak, igazuk van evvel a htc nagyon nagyot robbantot. És így átgondoltam és igazuk volt, ez pont olyan mint amikor a motorola robbantott.

nekik is van szakmai tudásuk és jól elcsesztek egy pár telót, ahogy a htc is.

Mégis evvel a telefonnel, emi eltér a többi htctől várnak valamnit, a sikert.


Ahogy mondtam remélem jól döntesz!:)



És köszönöm szépen! Meglesz a kellemes nyúl! Ahogy a többieknek is!:):):):)

2013. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A HTC nem csak ezzel robbant, már évek óta a legjobb Androidos telókat dobja piacra. Az én Desire-öm 3 éves, elavult már szegény, de a mai napig nem cserélném le egy százmagos lapátra se.
2013. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!