Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem az iOS-t egy...

Frissítettem az iOS-t egy iPhone 3G-n, majd telepítettem Cydia-t (redsnow), majd APPsync-et, végül ultrasn0w-t (hogy kártyafüggetlen legyen). Ötlet?

Figyelt kérdés
Minden ment rendben, de sajnos nem talál hálózatot (eredetileg T-mobilos volt, próbáltam vodafone-os és telenor-os kártyával is, de csak keres és végül semmi). Így sajnos mindenre jó, csak épp telefonálni nem lehet vele. Próbáltam azt, hogy újratelepítem a Mobile Substrate-et, majd az ultrasn0w-t, de semmi.

2013. márc. 29. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdem én, minek ez a sok sz*rság?

Mellesleg kétlem hogy ezeknek köze lenne hozzá..

Rakd újra iTunesból a 4.2.1re, és utána írj...

Mellesleg lehet, hogy csak pont most jött elő ez a hardveres gond, mit ír ki a szolgáltató helyén?

2013. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!