Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Xperia...

Mit gondoltok a Sony Xperia Z-ről érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy érdemes. Ha utánnam dobálnák akkor sem kéne! Várd meg a Galaxy S4-et, Májusban!
2013. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó telefon, de az a TFT kijelző hatalmas mínusz.

SGS4 meg nem jobb nála annyival, hogy megérje várni rá, persze ha valaki Samsung fan az nyilván azt fogja megvenni.

Ha teheted nézd meg élőbe, ha nincs bajod a kijelzővel (hisz nem ronda, csak mégsem egy IPS kijelző) akkor nyugodtan vedd meg.

2013. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

24%-os válaszarány?


nagyon értesz itt a dolgokhoz...


ha s3-on megy a minecraft, akkor galaxy mini-n is fog...

neked mindegy, csak galaxy legyen ráírva...


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok Samsung fun de akkor megfogom nézni élőben ezt a Sony-t köszi a választ
2013. márc. 30. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:

nem te, hanem az első válaszoló...


Amúgy nem rossz az a kijelző, ha nem oldalra fordítva akarod nézni...

2013. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Xperia.floyd ***** válasza:
100%

Esetleg nézd meg még a HTC One-t , úgy látom az sem rossz telefon... Sony Xperia Z-t addig semmiféleképpen ne vegyél míg ki nem jön rá egy verziófrissítés... Nem tudom mennyire vagyok most lemaradva , hogy azóta készült-e már hozzá frissítés , de eddig a legtöbb tulajnak fogta magát és kikapcsolt , de vissza nem tudod... Ha megírják/megírták rá a szoftvert akkor nem rossz választás az sem. Szerintem egyébként ha valakihez ingyen hozzávágnák biztos nem utasítaná el ennyit erről... (Gondolok itt a Samsung G. S4-re , HTC One-ra , az Xperia Z-re)


[link]

[link]

2013. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz telefon, de én a helyedben megvárnám a többi csúcsmodellt, mert azok le fogják nyomni az árát. Most azért ilyen drága, mert nincs konkurenciája.

És szerintem is nézd meg élőben.


Az elsőre meg ne hallgass, a válaszaránya már el is mondja róla, mennyit ért a telefonokhoz.

2013. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Balázs88 ***** válasza:

A frissítést már jó pár napja kiadták a Z re. Most már nincs vele semmi gond.

A kijelzőről meg annyit, aki annyira szidja az nem látta még élőben ,,,SZEMBŐL", mert úgy semmi baj nincs vele.


Azt a csúnya S4 et meg hagyjuk már.


Érdemes megvenni szerintem, nagyon jó készülék.

2013. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat
2013. márc. 30. 17:07
 10/10 anonim válasza:
Szerintem vedd meg nagyon jó telefon és biztos hogy ki fog jönni rá a fríssités.
2013. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!