Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor?! Sony Xperia...

Akkumulátor?! Sony Xperia Tipo! (Többi lent)

Figyelt kérdés

4napos a telefonom, újonnan vettem. Mégis nagyon hamar merül. Egy este mikor lefeküdtem, 100%-on volt az aksija, reggel felkeltem merült 20%-ot, pedig hozzá sem nyúlt senki. Olvasgattam interneten, úgymond "eszközbezáró program"-ot ajánlottak, viszont írták hozzá hogy "megöli a rendszer"-t.


Szerintetek? Segítsetek.. (Elvagyok keseredve).



2013. ápr. 1. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha garanciás, vidd vissza!
2013. ápr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még keddig ki is tudják cserélni nekem. De szerintem velem a baj.. Ugyebár az internetes adatletöltés igényes, nem kapcsolom ki az adatforgalmat, ez is gond, nem?!
2013. ápr. 1. 02:16
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem is tipom van és nekem 1 nap 12 órát bír az aksija. Igaz én nem használok adatforgalmat de éjjel-nappal wifizek. Szerintem ott akksi bajos lehet a készülék, mert ismeröseimnek is tovább birja mint 1 nap. Meritsd le a telefont kikapcsolasig aztan toltsd fel teljssen kikapcsolt allapotba ha nem jo akkor vidd vissza.
2013. ápr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a gyors és hasznos válaszaitokat!
2013. ápr. 1. 02:37
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy egyszerűen tedd töltőre éjszakára
2013. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké! És? Leveszem hozzá se nyúlok és -20%.
2013. ápr. 1. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:

A 0-24 netezés lefárasztja eléggé, de melyik okostelefont nem?


Szerintem is az akksija gyenge. Cseréltesd ki.

2013. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem mondhatnám hogy 0-24óráig netezek rajta, sőt..

Azért köszönöm, és ezt én is így gondolom.

2013. ápr. 1. 18:59
 9/9 anonim válasza:
szia! nekem is tipom van. Ne hibáztasd magad, mert a leírtak alapjám 100%, hogy aklsi hibás. Ha egész éjszaka töltöm, és a wifi non stop be van kapcsolva ráadásul szeptember óta (ekkor kaptam a telót) ki sem kapcsoltam és folyamatosan használom (facebool, netezés stb.), és mégszámítógép elé le sem ülök, mert mindent ezen intézek, NA ÍGY KIBÍR KB. 3 NAPOT!!!!!
2013. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!