Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy üzenetet, hogy az...

Kaptam egy üzenetet, hogy az egyenlegem felhasználhatósága a mai napon lejár és éjfélig kell feltöltenem. De ma húsvét van és az újságárusok, ahol fel szoktam tölteni, tuti zárva vannak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Telenoros vagyok. Volt egy régebbi üzenetem amiben azt írták, hogy egyenlegfeltöltés a feltöltőkártyán jelzett módokon vagy bankautómatáknál. Tényleg fel lehet bankautómatáknál is tölteni? Ha igen akkor hogyan?

2013. ápr. 1. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Benzinkutak soha sincsenek zárva...
2013. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úristen ott is fel lehet tölteni? :o
2013. ápr. 1. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Anno volt egy időszak, mikor nem lehetett(legalábbis nálunk), aztán visszajött. Igen, fel lehet. Ezért is jól a benzinkutak.
2013. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Isten vagy! :D bár nem hiszek istenben, benned igen, remélem igazad lesz. köszi! =)
2013. ápr. 1. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:

A bankautomata kiír mindent mikor mit írj be, én ott szeretem a legjobban feltölteni.

Egyes bankok netbankjából is fel lehet tölteni.

2013. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A telenor honlapján keresztül is fel lehet tölteni.
2013. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eszedbe se jutott megnézni a telenornál?

[link]

2013. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó már megvan, még aznap fel tudtam tölteni, de azért köszi a válaszokat :))
2013. ápr. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!