Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek ilyen telefonja?...

Van valakinek ilyen telefonja? Mi a velemenye rola?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Young S6312

2013. ápr. 1. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég gyenge telefon. Ha teheted, ne vedd meg. Akármilyen olcsó, ne vedd meg, mert nagyon nem jó.
2013. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miert gyenge?
2013. ápr. 1. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Hello szerintem jobb választás lenne egy Sony Xperia U én a sony ra esküszöm minőség a javából ! és nem tudom hány éves vagy de ez egy elég fiatalos telefon ! Abszolút megéri az árát ! itt nézhetsz róla véleményeket : [link] de szerintem ez sokal jobb mint az a kis samsung amit te néztél magadnak :) Ha esetleg nem tetszik és mondasz egy árat amennyit rá áldoznál segíthetek még !
2013. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és nekem nem ilyen telefonom van csak halottam róla hogy egész jó kis telefon nekem egyébként egy samsung galaxy gio m van egész jó kis telefon csak nagyon csúnya szerintem a képernyője mondjuk már 2 éve meg van asszem. De most fogok váltani egy Sony xperia ion ra :)
2013. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eleg jo a Sony Xperia U,csak en nem engedhetem meg hogy ennyit koltsek egy telefonra.

Amugy 14 eves lany vagyok.

Kolozsvaron elek,es itt nezegettem Romaniaban telefonokat es meglattam a young- ot es megtetszett es jo arban is van.

Nekem wifi kell,hogy nettezni tudjak,a kameraja nem szamit.

Amennyit kolthetek telefonra max 650 Ron ami kb 44853 Ft.

2013. ápr. 1. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Sony Xperia Tipo 30320Ft itt Magyarországon

Sony Xperia U pedig 42900ft nem tudom hogy Romániába milyenek az árak de itt Magyarországon ennyiért lehet venni legolcsóbban !

2013. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De szerintem az lenne a legegyszerűbb hogy bemennél a telenorba vagy ahol tudsz telefont venni és megérdeklődőd hogy ennyi pénzért wifis androidos telefont kérnék és elmondják hogy mit választhatsz :)
2013. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legutolsó választásként pedig lehetne az, hogy eBay-ról rendeled.
2013. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az Xperia U nalunk 950 Ron,ami rengeteg.

Az Xperia Tipo meg nem tetszik.


En inkabb samsungot vagy nokiat szeretnek.De a nokia lumia telefonok itt nagyon dragak.

2013. ápr. 1. 13:00
 10/11 anonim válasza:

Kb. 500 lejert lehet xperia tipo-t kapni.

[link]

2013. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!