Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile-nál még mindig úgy...

A T-mobile-nál még mindig úgy van, hogyha beadom a régi telefonom akkor leszámítanak az új árából 10. 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat. Fontos lenne:)
2013. ápr. 1. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért itt kérdezed?

Az akciók, a lehetőségek mindig változnak, és az is melyik telefon szerepel az ajánlatban, amelyiknél beszámítják a régit.

Menj fel a T-Mobil honlapjára és nézd meg, hogy éppen milyen ajánlatuk van...

2013. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom 10e ft-ot is kell érnie, vagy ha többet ér, akkor inkább add el, aztán így több megy a készülék árba. De a szolgáltató mindig többet tud mondani nálunk.
2013. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan akció, hogy egy 20 éves nem működő telefonért is adtak 5 vagy éppen 10 ezer forintot, de ezek csak rövid ideig éltek és úgy tudom, jelenleg nincs ilyen akció.
2013. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) 2 éve vettem egy LG KP500-at.. Most elromlott garancia nincs rá és már nem is látom értelmét ,hogy megcsináltassam mert egyszer már volt szervizben.. Szóval van egy régi samsungom ami nagyon gagyi de ez van. És arra gondoltam ,hogy a samsungot adnám be.
2013. ápr. 2. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint ilyen lehetőség már nincs nálunk. Az egyetlen amit beszámítunk a vásárlás során azok a kapcsolat pontok és azt is csak a kezdőrészletre fordíthatod rá.
2013. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2013. ápr. 2. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!