Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy tűnik elromlott az akkumul...

Úgy tűnik elromlott az akkumulátor a telefonomban és érintkezési hibája is lehet a töltőnél. Most akkor dobhatom ki?

Figyelt kérdés
Egy egész nap kell, hogy feltöltse az aksit és ha rendesen használom akkor pár óra alatt lemerül. Ez az egyik baj. A másik, hogy bedugom a töltőt és ha mozgatom akkor tölti-nem tölti-tölti-nem tölti értitek, tehát valami érintkezési hiba lehet. Ezt helyre lehet hozatni? Mennyibe kerülne kb? Samsung Galaxy Ace-ről van szó.
2013. ápr. 1. 22:48
 1/4 anonim válasza:
Szerintem vidd el telefonos szervizbe, megcsinálják neked, szerintem típushibáról lehet szó (habár egyik ismerősömnek is van és ő még nem panaszkodott rá), de ki semmiképp se dobd, jó telefon az, nekem nagyon tetszik. Szervízben max 1 hét és megcsinálják ha aprólékosabb a meló és lehet hogy párezer forintból megúszod.
2013. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy biztos nem típushiba mert belefolyt egy kis joghurt és lehet hogy attól van. de tényleg nagyon kicsi szóval nem fogok szólni hátha nem veszik észre és akkor áll a garancia :/.


Meg a régi töltőm is elromlott és mikor megpróbáltam még utoljára hogy biztosan nm működik-e utána már egy másik töltő se töltötte...szóval mielőtt bedugtam volna a régi rosszba addig működött a jó utána már nem és kikellett kapcsolnom hogy megint jó legyen...ilyen létezik, hogy az rontotta el ?


az a baj, hogy ez a két "esemény" kb pont ugyanakkor történt (joghurtés hogy elromlott a töltő) szóval nemtudom melyik lehet a hibás :/ De igazad van beviszem szervizbe.

2013. ápr. 1. 23:35
 3/4 anonim válasza:
Én a joghurtra gyanakszom:DD Vidd be, hátha tényleg meg tudod oldani garanciával és akkor ingyen van:D Csak arra várnod kell majd egy keveset. De legalább ingyen megúszhatod:)
2013. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2013. ápr. 1. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!