Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 vagy iPhone...

Maystroo kérdése:

Nokia Lumia 920 vagy iPhone 4s? Lent!

Figyelt kérdés
Augusztusban készülök telefont vásásrolni, és a két készülék között vacilálok, Androidot nem akarok. Az árak mehetnek lejeb? T-mobile. Esetleg előfizetés, vagy domni+mobilnet

2013. ápr. 2. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Hardver tekintetben a Nokia jobb. (Snapdragon S4 vs A5? Ugyan már...) Kamerában is jobb szerintem. Attól függ, hogy mire akarod használni a telefont. Például, ha te szeretnél játszani akkor jobb az iPhone mivel AppStore-ban több játék van. Az biztos, hogy akadást semelyik készüléken sem fogsz tapasztalni, viszont nem mellékesen ez nem egy fair összehasonlítás mivel a Lumia tavalyi az iPhone 4S meg 2011-es. Nehéz döntés, nekem is mind a kettő tetszik azonban én most a jelenlegi telefonomat egy iPhone 4S-re fogom lecserélni.

Az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek!

2013. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem is nehéz a választás, mert wp és ios elég gördülékeny, valóban a piactéren a játékválaszték elég vérszegény, illetve a méret ami még döntő lehet. én személy szerint 4,3"-asnál nagyobb kijelzőt nem szeretnék, de kinek mi.
2013. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Sok tekintetben hardverileg a 920-as jobb. Sőt talán mindenben. Viszont az okostelefonoknak a lényegét a SW adja és jóval kevésbé a HW. Még ha sokan erre is "verik".

SW-ben pedig a wp igencsak elmarad egyelőre (talán nem véletlen, hogy az MS most mindenkinek aki új appot fejleszt fizet 100dollárt). Van két wp-s telefon is a családban így tapasztalatból tudom, hogy sok olyan program ami iOS-en és droidon is natívan a gyártó által elérhető az nincs wp-re.

2013. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Sztem a lumia jobb minden tekintetben, bár ez nagyban függ attól hogy mire használnád a telót de én akkor is a lumiát vennék.
2013. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hatlábú Farkas ***** válasza:
18%
Nem csak ez a ketto van ám .....
2013. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy csak ez a 2 van? A kérdező ezek közül akar választani, és annak biztos hogy megvan az oka.
2013. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

windows phone-t én nem vennék már 2014 ben véget is ér a támogatása a wp-nak

[link]

2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Nokia
2013. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a nokiát választanám. Egyébként tudtommal, a wp8-as telefonok meg kapják a 9-et.
2013. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

A támogatással kapcsolatban az első Nokia windowsos készülék 2011-októberében jelent meg . Most 2013 áprilisába járunk és az jóval több támogatás mint másfél év , és még mindig támogatott . Az IOS amikor elöregedett a 4.1.2 akkor le se tojta , a Windows a 7,8-ra és a 8-ra is ugyan úgy dobja ki a játékokat és egyéb appokat , Érdekes mód nekem 130,000 alkalmazás elég , jó ugyan azt erre az o.p rendszerre nem kapod meg mint a másikra , de rengeteg olyat kapsz ami csak erre van és végtelen mennyiségűt . Aztán a Lumia 920 az iphone 5g-vel ér fel . Az Iphone 4s-t hasonlítsad a lumia 900-al , vagy a 720-al . A kamerája a 920-nak mindent ver . Szóval szerintem egyértelmű hogy a finnek munkáját kell vásárolnod ha hosszú és gondos támogatást , szervíznélküli működést ,és egy akadásmentes jól összeszerelt telefonra vágysz , de ha olyan készülék kell esetleg aminek az ár/érték aránya 10-ből 4 és minden hónapba jön az epöltől egy frissítés ami legfőképp új hibákat hoz , és ha szereted az apple javító néniket akkor vegyed azt .



NOKIA !!!!

2013. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!