Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4 vagy 4S?

Apple iPhone 4 vagy 4S?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy iPhone-t de nem tudom hogy melyik legyen hallottam mindkettőről jót is rosszat is.

Újonnan szeretném megvásárolni a t-mobilnál.

Tudna valaki mondani érveket csak ez a két telefon érdekel nem szeretnék samsungot vagy sonyt

előre is köszi az értelmes válaszokat!!



2013. ápr. 2. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen iphone kell akkor a 4s esetleg 5 ha van rá penzed
2013. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a kettő akkor 4S, nem tudom, hogy sokat játszol-e, de például az újabb játékok tökéletese futnak rajta, míg a sima 4-en már hajlamosak beakadni, valamint butított grafikával futtatni.
2013. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Legfontosabb az, hogy ha megjelenik a következő iPhone modell (%s, gondolom), akkor a 4 fog kiesni az update listáról, a 4S még bent marad egy darabig.Ez tán a legnyomósabb érv a 4S mellett, nem a játékok...
2013. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem sokat játszok a telefonokon inkább zenét hallgatok wifizek és persze telefonálok

azt halottam hogy a 4s a 4-hez képest hamar lemerül

addig ezért gondoltam a 4-re..

2013. ápr. 2. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
4-et már semmiképp se!
2013. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! A 4 ugyanannyit bír mint a 4S! (Tapasztalatból tudom) meg azt azért tegyük hozzá hogy a 4 már nem egy mai darab!

De ha már ennyi pénzt rááldozol akkor az 5öt vedd meg! Nagyobb kijelző, és az erősebb belső miatt! Mondom ezt úgy hogy jelenleg egy iphone 4S-em van! De én már megvárom az 5S-t és majd azt veszem. Na meg hát akkor telik le a 2 év hűségem, mert jelentem 1,5 évnél tartok!

2013. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az építő kommenteket...

5-öt semmiképen nem szeretnék mert nekem "nagy"

most egy nokia n97 minim van és szeretnék a 3.5kijelzőnél maradni ezért gondoltam a 4,4s-re

és a 4s-ből elég a 16gb-s?

2013. ápr. 2. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor maradj a 4S-nél.

Azt meg, hogy neked mekkora tárhelyre van szükséged, neked kellene eldöntened.De általában a 16GB egy átlag felhasználónak bőven elég.

2013. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!