Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Nokia Asha 311, Sony Xperia Tipo?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 18:53
 1/8 Emberek ***** válasza:
ha multimédia, akkor nokia, ha játék, és net, akkor sony
2013. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Egyértelműen tipo, a nokia már elavult(pláne a symbian rendszere)
2013. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább a Tipo
2013. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2: Ez a Nokia nem is Symbianos, hozzászólás előtt legalább utána kéne nézni a dolgoknak.
2013. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen , tényleg, bocs. még rosszabb, ezen még oprendszer sincs :'D . így meg pláne tipo
2013. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van rajta operációs rendszer, minden mobiltelefonon van. Függetlenül attól, hogy az hagyományos, vagy okos.

"Developer Platform: Series 40 Developer Platform 2.0

Operating System: Nokia OS"

[link]


Persze ettől függetlenül szerintem is a Tipo a jobb a kettő közül.

2013. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsáss meg , de az ilyen noname "rendszerek" (már ha lehet annak nevezni) nem tekintem annak, ezért is mondtam rá ezt,minden telón van ja, de android,ios,wp-n kívül a többi sehun piskóta hozzájuk képest
2013. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "noname" rendszerről csak annyit, hogy ezeddig 1.5 milliárd (!) telefonon fut ez a feature oprendszer. Vagyis az androidot, iOS rendszert összeadva is többszörös embertömeget szolgál ki. Olyan szar nem lehet és nem is az. Konkrétan arra találták ki, amit az okostelefon tulajdonosok 99%-a használ, azt lefedje és le is fedi. Alig 1% marad, amit ezzel nem tudsz megoldani, de okostelefonnal igen. Az S40 platform ugyan úgy nyitott, vagyis bárki fejleszthet hozzá alkalmazást, szoftvereket. Én még nem találkoztam olyan emberrel, akinek a napi szükségleteit ne elégítette volna ki. Külön aláhúznám a szükséglet szót, mert az igény, meg a bohóckodás az más kategória, arra jó az "okostelefon", de se produktívabb, se eredményesebb nem leszel a használatával. A fő kérdésre visszatérve, az segít a döntésben, hogy mire fogod alapvetően használni. Én Asha párti vagyok a beépített VoIP kliense miatt, de a vásárlások 90%-a érzelmi alapon történik, vagyis amelyik jobban tetszik, azt fogod megvenni.:-D
2013. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!