Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha beállítom a karaktertámogat...

Ha beállítom a karaktertámogatást a telefonomon, tényleg dupla sms-díjat kell fizetni? Nokia telefonom van.

Figyelt kérdés
Ezt nekem több ismerős is mondta, de miért kéne azért pluszt fizetni,mert á-t vagy ő-t stb.használok? A korábbi telefonjaimmal normális sms-t küldtem.
2013. ápr. 6. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Csökkentet karaktertámogatásban is á valamint ő betűt kapsz, de a kódolása más. Így egy betűhelyet foglal a 160 ból sms nél, normálba meg mittom én kb 10 et. A kódolása más. Szal ha 160 karakternyi helyre írsz ugyanannyi pénz, de nyilván csökkentettből tényleg 160 fér el amabból meg 50. Abból 3sms be fér annyi szöveg.
2013. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként felháborító, hogy egyik telefonnál tudok normális, értelmezhető sms-t küldeni, a másiknál meg ugyanaz többe kerül.
2013. ápr. 6. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez is normális. Én mindig á és ő vel kaptam meg ha így küldték és én is mikor küldtem úgy kapták meg. A másik mód valami ùjabbfajta akármi kódolás. Értelme biztos van, valamire biztos jó.
2013. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!