Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomra rátettem az...

A telefonomra rátettem az andread 2.3.5 rendszer de nem megy mert ha bekapcsolom a telefont akkor sony ericsson kiirás után bejon 4 narancs sárga android logo. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tetted rá az 'andread'-ot. (kérdésed után nem is csoda!)

Mit csináltál? (próbáld meg értelmesen leirni, kezdve a telefon tipusa, stb.)

2013. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

xrecoveryvel rátettem.Telepítési menet:

-a letöltött 2.3.4-as ROM-ot nevezd át update-nek, másold az SD kártyára, ne tedd mappába

-indítsd a telefont Recovery módban

-válaszd az install update.zip from SD card opciót válaszd ezután a yes install update.zip from SD card opciót

-menj a vissza gombbal a recovery menü kezdő képernyőjére, indítsd újra a telefont

ezt csináltam.amugy sony ericsson x10 ini pro

2013. ápr. 7. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

custom zipként kell feltenni. Egyátalán hol olvastad a leírást?


[link]


Amit eddig tapasztaltam hibákat.

kamera gombra nem indul az alkalmazás

nem lehet csengőhangot mappából kiválasztani (tedd a mappába a csengőhangot, ennyi helyen kár vele külön szenvedni).

Ha nem jó így, felcsatolhatod a mem.kártya mappáját a media mappához de szerintem nincs értelme...


Egyébként elég gyors romnak tűnik. Én gongerdx v21-et akartam rá de csak halott linkeket találok. Ha te találsz.

Ha valakinek még megvan megoszthatná velem.

2014. febr. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!