Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen TELEFONT javasoltok...

Milyen TELEFONT javasoltok nekem? Melyik a legjobb? (Paraméterek lent)

Figyelt kérdés

Olyan középárkategóriásat szeretnék, 70 rugónál ne legyen több.

Legyen rajta Bluetooth, min. 5 megapixel-es kamera, wifi, engedje hogy a játékokat/alkalmazásokat SD kártyára lementsem (a mostanival nem lehet), legyen rajta elég tárhely.

És ami a lényeg hogy ne purcanjon ki másfél év alatt mint a mostani (xperia mini pro)

QWERTY billentyűzet előny, de nem feltétel :)

Mit javasoltok?


2013. ápr. 6. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

xperia p...


De áruld el, mit jelent az xperia mini pro "kipurcanása"?

2013. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ha hívok valakit, vagy engem hívnak akkor nem hallják a hangomat (ilyenkor újra kell indítanom a telefont, ezzel pár hívást kibír aztán kezdi elölről)

Meg az akksija is vacak, folyton lemerül, van hogy napi kétszer töltök, pedig már az összes alkalmazást meg widgetet leszedtem róla hogy ne fogyassza az akksit.

Ma még túl is forrósodott, pedig egy fél órája nem nyúltam hozzá, nem tom mi van vele.

Szóval szeretnék egy másikat, legalább kinézni egyet, arra az esetre ha végleg beadná a kulcsot :)

2013. ápr. 6. 22:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Van a menüben egy gyári beállítások visszaállítása, azt próbáltad már?


esetleg pc companionnal szoftver javítása esetleg újratelepítése?

2013. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, túl vagyok már rajta. Mondjuk jól meg is jártam vele, mert az egész telefonkönyvemet törülte, de ez az én hibám mert nem mentettem le sim-re.
2013. ápr. 6. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt csinálta akkor nincs neked google accountod, mert oda is elmenti ezeket stb...


+a teló menüjében importálás sd kártyára.


Nem gondolod, hogy meg kéne előbb ismerni a telódat?

2013. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Annó még biztonsági mentést is csináltam SD-re, mielőtt elvittem volna szervízbe, akkor veszett el 200 telószámom legalább.

Van google account-om , de nem kapcsoltam hozzá számokat, inkább csak e-mail-eztem, meg a Markethez kellett.

Nyilván ezek az én hibáim, nem is a számok törlődésén mérgelődök.

2013. ápr. 6. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor nemm volt bekapcsolva az automatikus szinkronizálás stb.


ez inkább a te hibád ember. Gondolom megkérdezett az első használatkor ezt-azt, te meg nem kérted...

2013. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha előny a Qwerty billentyűzet akkor vegyél egy új Sony Xperia Mini Pro-t ( Ez a legjobb qwerty billentyűzetes telefon, mást nem éri meg venni ). Ha pedig nem akarsz még egyszer ugyan ilyen telefont akkor vegyél egy Sony Xperia P-t.

Amúgy nekem mindjárt két éves a Sony Xperia Mini Pro-m de még mindig tökéletesen működik...

2013. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lt bardi válasza:
Ha 70 rugót rászánsz, várjál még 1 -2 hónap +15 ezer, és SL26ii.
2013. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lt bardi válasza:
Szerintem...
2013. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!