Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtett jelszó esetén mit...

Elfelejtett jelszó esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
QuickPic alkalmazással szeretném levédeni néhány mappámat, de ha beállítom, akkor a rejtett mappákat csak jelszóval tudom megnézni. Azzal a jelszóval amit még réges-rég adtam meg és elfelejtettem. Lehet módosítani valahogyan?
2013. ápr. 8. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Gondold végig, rem. nem leszek túl bonyolult: ha lehetne, akkor lenne értelme vajon a programot használni, azon kívül, hogy magadat szívatod?
2013. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy magamat is szivatom, de z a saját hülyeségem miatt van, fyakran jár idegen kézben a telefonom, és jobb ha ilyenkor nem férnek hozzá a fájljaimhoz. Most sikerült épp megoldani, újratelepítettem és így kapott megint jelszót.
2013. ápr. 8. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, a telefon beállításainál

Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazások kezelése - itt rányomsz a Quickpicre - a megnyíló Quickpic lapján nyomj az Adatok törlése ..és kész, a Quickpic beállításai, jelszó törölve.

2013. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
... a védett fájlokkal együtt.
2013. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4 ... ááá, dehogyis

A Quickpic nem a képfájlokat, képmappákat kódolja, csak egy .nomedia fájlt helyez el a mappába, ezért nem láthatóak a mappa képei. Csak elrejti. Az adatok törlése csak a Quickpic beállításait törli.

(egyébként egy fájlkezelővel is törölheted a .nomedia fájlt, és a mappa megjelenik)

2013. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhh én kis naiv azt hittem, hogy ilyen "játék" biztonsági programokkal nem foglalkoznak, és mégis :D
2013. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6 Vazeratti kis naiv :)


A Quickpic nem "játék" biztonsági program, hanem egy képnézegető program, a gyári Galéria programnál sokkal jobb, gyorsabb, sok funkcióval. A képek rejtése funkció elsősorban a 'felesleges' képek (alkalmazások, játékok, zenei albumboritók ,stb.) rejtésére való, így átláthatóbb a képtár, a jelszó csak hab a tortán. (van mappa kizárás is, ilyenkor csak a Qp nm jeleníti meg az adott mappa képeit)


Ajánlom, próbáld ki.


[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!