Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G300 (U8815)...

Huawei Ascend G300 (U8815) sehogy sem akar üzemelni. Hogyan lehetne mégis meg fixálni (amit lentebb írtam)?

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 hónapja szereztem ezt a telefont, és nagyon remekül működött, de 1-2 hónapja görcsösen random alkalmazások álltak le, folyamatok, és véletlenszerűen újraindulgatott. ez a gyári 2.3-as androiddal volt, aztán már mindent megpróbálta, végül frissítettem 4.0.3-ra akkor kb. 2 hétig bírta, és ugyan ezeket a proglémákat produkálta, csak szebb grafikával :P

aztán jött minden amit csak tudtam, újratelepítés, gyári vissza álítás, aztán root-bootloader-clockwork, aztán cunstrom ROM-ok, és még fene tudja hányszor Wipe-oltam, Reseteltem, és minden, de semmi, ugyan azt produkálta. igazából nem akarok semmit csak egy telefont, amire fel tudom rakni az OperaMobile-t és tudok vele internetezni.

Kérek mindenkit, ha bármi infót tud, ossza meg velem


az én tippem az, hogy bármit csinálok, igazából nem pucolja ki teljesen mielőtt az új cuccot felrakná, hanem arra épít. :S


Kérlek segítsetek!



2013. ápr. 8. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

"Recoveryből menjetek végig ezeken:

- wipe data/factory reset

- wipe cache partition

advenced menüpont alatt:

-wipe dalvik cache

mounts and storage menüpont alatt:

- format boot

- format system

- format data

- format cache

- format sd-ext (ha van ext particiód)

Ha ezeket végigzongoráztad jöhet a rom

telepítés!

install zip from sdcard menüpont:

- choose zip from sdcard "

2013. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, ezek már megvoltak :(, de nekem a boot-ot fel se hozza :(
2013. ápr. 9. 00:46
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elolvastam :) mi a hasznos info belõle? nekem nem a romokkal, meg ilyenekkel van gondom, hanem magával a full alap basic cuccal, szerintem újrarakásnál nem gyalul le tökig mindent, csak néhány dolgot, és azok nálam pont rosszak :( persze ez az én elméletem, most is cuntrom ROM van fent, de ugyan úgy elfailol :(((
2013. ápr. 9. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem írtam, hogy érdemes ott is kérdezned a problémádra a megoldást. Igen sokan komolyan mókolják a telót, értenek is hozzá.

De, igazán bocsi, ha nem volt segítség a válaszom.

2013. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jaaaaaaa, így már értelek :) teszek egy próbát ott is :P köszönöm :) de most appokra gyanakodok, mert újra raktam megint, semmi gond... felraktam egy appot FAIL... leszedtem, megint minden oké


ez elōforduhat?

2013. ápr. 10. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
ha egyértelműen az apptól fekszik meg a telefon, akkor igen, előfordulhat.
2013. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De most meg, felírtam néhány appot, amit ha felrakok, FAIL:

Sticky notes

inBrowser

speedtest.net

Torrent


de inkább csak úgy fogalmazok, hogy gyakoribb a FAIL, mert elég gyakran fordul elõ, így is, hogy elõveszem, szeretnék hívni vele, és akkor:

Sajnáljuk a Címtár alkalmazás leállt

Sajnáljuk a 2D Kezdõképernyõ alkalmazás leállt

a processes.android.core

meg gapps meg ilyenek, így egyhullámba, fogják magukat, és leállnak, ez számomra érthetetlen. :(

2013. ápr. 19. 00:00
 9/10 Matefon2 válasza:
Nekem is ez van. Megpróbáltam mindent, már holnap harmadjára fogom újrarakni, de eddig semmi.
2015. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Matefon2 válasza:
Még szerencse, hogy van Biztonsági Mentés!
2015. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!