Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X In vagy Sony...

ZTE Grand X In vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban? Az én szívemhez a ZTE nőtt hozzá de nem tudom hogy az egymagos procijával megéri-e vagy inkább az u lenne a megfelelő választás mert az u is nagyon tetszik.


Előre is köszi



2013. ápr. 9. 07:18
 1/9 Balázs88 ***** válasza:
53%

ZTE erősebb procival bír és az 1Gb Ram is jó ha van már.

Én a zte-t venném a kettő közül, mert páromnak is az van és tudom hogy gyors és megbízható.

Másik meg hogy már rengeteg alkalmazást átírtak x86 ra és 3hónap alatt egy alkalmazást nem talált ami ne lett volna kompatibilis.

Lehet még 1-2 de folyamatosan írják át az alkamazásokat mivel nem ez az egyetlen intel processzoros telefon, dobnak még piacra többet is meg jobbat is.

2013. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az elsővel. Ha lett volna a kékeknél, én is azt vszem.
2013. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő van, én az U- t javaslom, mert jóval gyorsabb..A ZTE meg akadt, fagyott, amiért esetleg megéri a nagy kijelzője miatt. Lehet hogy nálam pont egy szar ZTE volt, de nekem ez a tapasztalatom.
2013. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2013. ápr. 9. 20:25
 5/9 Berti_92 ***** válasza:
Igazából semmi nem szól az U mellett, kisebb, gyengébb, lassab, nem bővíthető és alig van benne tárhely. A grand X In P-vel van egy szinvonalon, azzal leet szembeállítani, nem az U val:)
2013. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ok köszi !!! :)
2013. ápr. 10. 16:18
 7/9 anonim válasza:
Hát Berti neked biztos nem volt még U-d. Nekem már pár hónapja az van. Kisebb az lehet, de nem akad, akinek nem elég az a 4 giga, az ne is vegyen. Én sem filmezek rajta szal. Játékokat tök jól viszi. Egy baja az hogy mindig elindítja az összes appot a telefonodon, és ha sok van akkor talán akad egy kicsit. Szal ügyesen.
2013. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok köszi de már megvettem a zte-t
2013. ápr. 16. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
jól tetted nekem is az van ha u-t vettél volna nagyon megbántad volna rögtön kiábrándultál belőle főleg a kis 3.5 colos szar kijelző miatt. sokall jobb egy 4.3 colos hatalmas kijelzős intel atomos telefon amit ha átváltaná legy arm processzorra akkor az intel két magra jönne ki.úgyhogy jót választotál.
2013. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!