Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó vétel az Xperia T?

Balázs88 kérdése:

Jó vétel az Xperia T?

Figyelt kérdés

Az xperia T és a Z között vacillálok csak nem tudom megérné e a plusz 75ezer a Z ért.

A T most jó telefon, de mondjuk az lesz 1.5-2év múlva is? Vagyis a hardvere még elég lesz?


Az ára meg a fene tudja hogy csökken majd a Znek, várni nem akarok hónapokat.

Esetleg valaki tapasztalat a T ről?(Használók)



2013. ápr. 9. 10:04
 1/10 dirtboy ***** válasza:

esetleg ZL nem érdekel?

az nem ip57es viszont olcsóbb,szolgáltatónál nem tudom árulják e.

2013. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tmobile nál nem árulják.

Ott szeretnék venni telefont.

2013. ápr. 9. 11:09
 3/10 A kérdező kommentje:
ZL-t tudtommal nem is fogják árulni szolgáltatóknál, csak gsm.
2013. ápr. 9. 11:10
 4/10 dirtboy ***** válasza:

jaja nekem is úgy rémlett

xperia SP lehetne még alternatíva de írtad hogy várni nem akarsz pedig szerintem érdemes lenne hiszen 1,7ghz proci és adreno 320 van ami csúnyán alázza a t ben lévő 225ot.

plusz az aksi,elég komoly kis aksit kap 2370mah ami nagyon jó üzem időt ad majd neki elvileg hiszen az z aksijától is jobb.


egyébként a T nem egy rossz telefon csak kicsit túl van árazva szerintem mert kb annyiba kerül egy nexus 4is ha jól tudom csak hát nálad az sem játszik mert nincs az sem t mobilnál.

igazából 1,5-2évig a t is elég lesz simán szerintem szóval ha nem akarsz plusz 75ot adni a z ért és várni sem szeretnél kicsit az sp-re akkor bátran vedd meg a t.

2013. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi szépen!

Az se biztos hogy kapható lesz pl az SP a szolgáltatóknál, pedig nem rossz a tudása kb 125ezer ft ért.

Lehet maradok inkább T nél az is jó kis telefon és a JB is megkapta legalább.

2013. ápr. 9. 11:32
 6/10 dirtboy ***** válasza:

melyiket kapta meg a régebbit vagy a 4.2est?

én nyáron akarok venni majd optimus g-t azon is jelly bean van,remélem addigra már a 4.2 lesz mindegyik ilyen készüléken.

2013. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4.1.2 kapta meg, már az is jó olvastam tapasztalatokat.

Optimus G-t vettem volna, csak függetlenül árulják az a baj.

Biztos jól jársz vele.

2013. ápr. 9. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Végülis jó telefon, az biztos, hogy semmi sem akad rajta, és olyan 2 évig még biztos jó lesz. Bár én a helyedben Z-t vennék, mert amint megjelenik a gapaxy s4, és a htc one, le fog menni az ára, meg volt szerencsém kipróbálni a Z-t, és eszméletlen jó. A kijelzője iszonyú szép, nem nagyon érezhető a fakósága, semmi nem akad, olyan, mintha egy Iphone lenne, annyira falyamatos, a kamerája is jobb képeket csinált, mint a mellette lévő galaxy s3-nak, szóval engem eléggé meggyőzött.
2013. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy jó a Z, nekem is volt már a kezemben 3x is.

Szerinted mennyit megy lejjebb az ára? pl Tmoblenál?

Mert szerintem nem sokat, max 20at ha lemegy.

2013. ápr. 10. 00:59
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem most perpill nem nagyon ér meg plusz 75ezret a Z, pedig jó lenne, csak sok pénz annyiért szerintem.
2013. ápr. 10. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!