Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800, lent van egy...

Nokia Lumia 800, lent van egy link, és annál a Jellemzőknél ott van hogy Egyéb: Bluetooth 2.1 (fájlok átvitelére nem használható), szóval ez most azt jelenti hogy semmilyen fájlt nem küld át, és nem fogad? (zene, videó, film, kép stb. )

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 9. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A piactérről le kell tölteni a Megosztás BT-on nevű alkalmazást és lehet is küldeni-fogadni.
2013. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet de csak lumia családon belül azt hiszem(?!)
2013. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
van bluetoothom számítógéphez, és akkor lehet hogy azzal se lehet küldözgetni? vagy a telefonhoz kapok usb csatlakozót?
2013. ápr. 9. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, telefonhoz kapsz egy usb kábelt amivel ha összekötöd a géped és telefonod, valamint leszeded a 'zune' nevű programot a gépre, tudsz adatokat fájlokat pakolászni ide-oda
2013. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) kaptátok a zöldet:)
2013. ápr. 10. 06:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok de én úgy hallotam hogy wp7.8 on már lehet küldeni és ugye bár ez a telefon is frissíthető 7.8 ra.Nem vagyok benne biztos nekem wp8-om van azon lehet bárkinek.
2013. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, 7.8-ra valóban letölthető a Megosztás BT-on nevű alkalmazás, így már küldhető Bluetooth-on adat, viszont ha számítógéphez csatlakoznál, mindenképp adatkábelen tedd, sokkal gyorsabb, és a Zune jól áttekinthető, remek program.
2013. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ez így van elméletileg. 7.8-as rendszeren tényleg Szép elképzelés volt a gyártótól, hogy szabad leszel mint a madár. Ám van egy kis bökkenő, nem működik senkinek. Lumia családon belül sem küldhetsz senkinek semmit. Egyszerűen csatlakozni sem akar a másik eszközhöz a telefon a megosztás Bt-vel nevű app-al. De az a vicc, hogy egy c3-00-ról át bírtam másolni a névjegyzéket a program nélkül persze.
2013. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem működik a Bluetooth. Ráadásul nem is Lumiára küldtem, régebbi Nokiára tökéletesen átment az adat.
2013. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!