Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvennem a Samsung...

Megéri megvennem a Samsung Galaxy Ace telefont?

Figyelt kérdés
Egyik nagyon jó barátom telefon boltot és szervízt müködtet.Használtan tudná adni 25.000 ft-ért.De kiválóan néz ki nem látszik hogy használt.Azt sajnos nem tudom mennyit használták...Szerintetek meg vegyem?
2013. ápr. 10. 16:49
 1/6 anonim válasza:

szerintem ne. 1. mindenkinek ilyen van 2. ennyi pénzért jobb telefont is kapsz( nekem zte blade III.-mam van, es ennyiért vettük a telenorban.tokeletes, imádom )

de ez csak az en véleményem.

2013. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon jó barátod lenne akkor nem sózná rád ilyen drágán vagy ennyi pénzért jobbat kínálna.

Nem ajánlott.

2013. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még ennyi is sok érte, ne vedd meg
2013. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye! átb*sz mint sz*rt a palánkon...!Szép kis barát nah m1! Helyes szólottatok előttem levők!Ennyi pénzért jobbat is kapsz! másrészt kérdés h mire kell neked a teló?!...ha csak ilyen "Facebook" stb láma hülyeségekre akk 10-é már jó a legolcsóbb teló is és az új+garanciás...ha komolyabb dolgokra v esetleg jáccanál is akk tegyél ahhoz a 25-höz egy picit és v 3x olyan erős telót vehetsz miint az Ace...Nem mellesleg az Ace őszintén szólva Női teló...bár manapság ilyen nincs hisz mind úgymond "uniszex" de ez mégis nőies főleg fehérben...Minden lány/nő oda van érte leg is az én városomban minden 10. lánynak/nőnek Ace van vagy azt akar...
2013. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Már újjonnan is kapsz ennyiért, és amúgy se ér ennyit se. Ennyiért fényévekkel jobb nála a Huawei Ascend Y200, vagy drágábban is vehetsz telefont, ami már mindent el fog vinni : 43000-ét Xperia U.

Ace-t meg 25000 fölött semmiképp ne vegyél, az ace az egyik legdurvábban elárazott mobil.

2013. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!