Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefonomo...

Samsung galaxy mini telefonomon vannak olyan mappák, amiket nem én tettem oda, és nem használom. Leszabad őket törölni? (példák lent)

Figyelt kérdés

papaya_cache

ringlert

popImg

openfeintScreenCapture

temp

WhatsApp



Gondolom letöltött alkalmazások mappái is ezek( neveikre nem igazán emlékszem), de ha van valami fontos mappa azt nem kéne letöröljem.


2013. ápr. 10. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol találtad ezeket a mappákat? belső tárhely? v sd kártya? vagy rootolt a teló és esetleg vmelyik főkönyvtárban?:D ha a legutolsó akk nehogy kitöröld xD de ahogy így elnézem ezek nemis foglalhatnak sok helyet minek őket törölni akk meg?!
2013. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen a menüben, hogy Saját fájlok, s ott egy rakás mappa. Idegesít a jelenlétük, főleg ha olyan alkalmazásé, amit letöröltem s nem használok.
2013. ápr. 10. 17:22
 3/8 A kérdező kommentje:
ja, sd kártyán
2013. ápr. 10. 17:22
 4/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Az android sajna így teleszemeteli a kártyát. Ha az alkalmazást kitörölted, a mappát is törölheted.
2013. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt az alkalmazások hozzák létre , ne töröld őket
2013. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


De pl nem emlékszem volt-e ilyen alkalmazásom, hogy papaya_cache. Ez akkor valami más mappa? Hagyjam békén inkább őket? :)

2013. ápr. 10. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj nagy problémát nemtudsz okozni hacsak nem főkönyvtárból akarsz törölni amihez ügye Root kell...Szal!töröld ki nyugodtan aztán ha vmi gáz van pl nem megy vmilyen alkalmazás akk nagy cucc?!újra telepíted vagy nyomsz egy gyári beállításokat és úgy csinsz újra mindent nemtart tovább 10 percnél :)
2013. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A root-izét én nem értem :D

Én is erre gondoltam, hogy olyan hú de nagy hibát nem ejthetek, s legalább megszabadulok egynéháhy csúnya mappától :)

2013. ápr. 10. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!