Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék vásárol...

Okostelefont szeretnék vásárolni, és két lehetőség között vacilálok, nem tudom eldönteni, melyiket válasszam. Sony xperia miro vs. Samsung galaxy S advance?

Figyelt kérdés
Mivel nem vagyok egy technikai zseni, felhasználói szinten fogom használni a készüléket, vagyis annyi elvárásom van, hogy a böngészés, facebook, szöveges dokumentumok letöltése akadozásmentes legyen, és elviselhető minőségű legyen a zenehallgatás.Amire még kíváncsi lennék,hogy melyiknek mik a problémái,amik várhatóan előjönnek,mert az gondolom elkerülhetetlen,hogy valami nyavalyája legyen előbb utóbb. Köszönöm szépen a segítséget! :)

2013. ápr. 10. 20:16
 1/3 amcsih ***** válasza:
A Sony játszik a legjobban zenét, de a Samsung sokkal gyorsabb.. De mennyiért bírod megvenni a Samsungot?
2013. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jófej:D ***** válasza:
Nekem samsung van. A hang elviselhető (azt nem tudom hogy jobb a a sonynak). Ram több benne. Eddig nem találkoztam problémával ( 4 hónapja van meg)
2013. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 amcsih ***** válasza:
Ha a samsung galaxy s advencet 60ezerért vennéd meg, akkor inkább vegyél egy sony xperia p-t
2013. ápr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!