Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés

Valaki segítségét szeretném kérni, mert hülye vagyok ezekhez. Eddig mindig csak egy egyszerű telefonom volt, se kamera, épp hogy színes volt a kijelzője, s csak annyi kellett nekem, h tudjak vele telefonálni és sms-t küldeni.

Most adódott egy lehetőség, hogy nagyon olcsón hozzá tudok jutni bármilyen telefonhoz (egy ismerős által). Csak ugye nekem ez a világ elég kínai, fogalmam sincs, hogyan válasszak.

Ami fontos, hogy tudjak rajta zenét hallgatni, filmet nézni, és legyen egy jó minőségű kamerája, amivel jó minőségű felvételt készíthetek. ja, és wifi.

Bár szerintem az elöbbieket fölösleges volt kiírnom, mert szinte azokat már mindegyik teló tudja.

Azonban fogalmam sincs azokról a fogalmakról, amik mostanában a telefonokhoz kapcsolódnak, és hogy ezek a telefonom mivel bírnak, ha ezekkel a "képességekkel" bírnak.

Mit jelent az, h okos telefon? Meg hogy androidos?

Aztán még azt se tudom, hogy egy rendes márkájú telót vegyek (samsung, sony ericson, nokia), vagy ilyen Iped/Imag/Iphone/I.....-ot vegyek. Jó, azt tudom, hogy van a tablet, ami nem telefon, hanem voltaképp egy mini számítógép. De nekem telefonra van szükségem... Szóval még azokkal a típusokkal se vagyok tisztában, ami I (áj) -al kezdődik, feltéve, hogy minden I-al kezdődő készülék telefon, mert ezt se tudom.

Van még egy kritérium, hogy érintős legyen, lehetőleg bőrre érzékeny, de sztem ezt is felesleges leírnom, mert mindegyik az már....

Bocsi a regényért, köszi, ha elolvasod, és segítesz :)



2013. ápr. 12. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és azt nem tettem hozzá, hogy olyan kéne, amin sok memória van, vagy eredetileg, vagy memória kártyával, hogy több film/sorozat is ráférjen. Meg, hogy több formátumot is lejátszon a filmek miatt.
2013. ápr. 12. 21:53
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg még van az a samsung Galaxy, azt se tudom, h mér galaxi, meg hogy van e más galaxi telefon........ o_O
2013. ápr. 12. 21:56
 3/4 A kérdező kommentje:
És még azt is hozzátenném, hogy ha lehet, akkor feltöltő kártyás legyen, ritkán van pénz a telefonom, általában visszahívást kérek, és arra nincs pénzem, hogy előfizetést fizessek, tehát nem feltöltős.... És legyen t-mobile-os, vagy kártyafüggetlen
2013. ápr. 12. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:

"Most adódott egy lehetőség, hogy nagyon olcsón hozzá tudok jutni bármilyen telefonhoz (egy ismerős által)"


lumia 920, nem akad, gyors, megbízható, leesik a betonra a beton törik nem a telefon. nokia powwa

2013. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!