Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés

nem értek a telókhoz, új dolog ez nekem, így nézzétek el, ha az alábbiakban furcsa dolgokat írok.


a szempontok:

- sok memória (akár kártyával bővíthető)-filmekhez, sorozatokhoz

- Jó minőségű kamera (azaz mozgóképfelvétel)

- Jó minőségű mikrofon

- wifi

- nagy kijelző

- valamilyen olvasó program legyen benne, tehát tudjak letölteni könyveket, és olvasni tudjam őket, ezen felül írni is tudjak (mint pc-ben az adobe reader progi, és a microsoft world)

- Játékokhoz. Komolyabb játékokra. Pl. láttam, h van már ilyen okostelókra gta 3, sanadreas, gta 4 játék is...

- és csak zárójelesen(nem annyira fontos): Bőrre érintkezős kijelzője legyen



2013. ápr. 13. 11:33
 1/6 dirtboy ***** válasza:
xperia ion esetleg de jó lenne tudni hogy mennyit szánsz rá.
2013. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

árat direkt nem írtam, mind1 mennyi, mert ismerőstől szerzem olcsón :D

ja, és még annyi, h gyors nete legyen, lehessen rendesen youtube-ozni rajta

2013. ápr. 13. 11:43
 3/6 matyi98 válasza:
sony xperia p
2013. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Én Windows Phone-os párti vagyok (nem vagyok biztos benne,hogy ilyen van-e a WP-áruházban) de én Androidot ajánlanám.Ha az ár mindegy akk.:Sony Xperia T,Samsung Galaxy S3,S3 mini,Sony Xperia Ion,Htc One X. Most kapásból ezek ugrottak be ja +Samsung Galaxy Note 2,Galaxy note.
2013. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

akkor htc one x,nagy kijelző,erős hardverek,nem bővíthető viszont van 32bg os verziója is vagy ha az is kevés akkor a one x+ már 65gb os.

esetleg lg optimus g,nagy kijelző,bivaly hardver,van 16gb os bővíthető és 32gb os nem bővíthető verziója,true hd felbontás.


hogy mennyire gyors a net az nem egészen telefon függő,inkább a jelerősségtől és ha mobilneted van akkor pedig hogy az milyen csomag.

2013. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2013. ápr. 13. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!