Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonny Ericsson xperia x10...

Sonny Ericsson xperia x10 mini pro. Zároltam a sim-kártya? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
szórakoztam haverom mobiljával. Alakzatot akartam kitalálni de zárolta a sim-kártyát. feltett egy biztonsági kérdést a teló de nem tudjuk a választ. mi a teendő vele?

#mobiltelefon #telefon #Xperia #alakzatos feloldás
2013. ápr. 13. 22:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Zárolt*
2013. ápr. 13. 22:25
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:
Flashtoollal, pc companionnal, seussaln ùjra kell hùzni. Sajnos csökkentett módban is kèri az alakzatot...
2013. ápr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. ha beviszem telenorba akkor nem tudják megcsinálni?
2013. ápr. 14. 13:10
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:

Max elküldik a szervìzbe, ahol ugyanazt csinàljàk. Nagy rèszük nem èrt hozzà (mert nem az ö dolga), aki meg igen, nem az a legnagyobb problèmàja, hogy az ügyfelek telefonjànak a szoftverèt hùzogassa ùjra.


Ha a flashtoolt elökèszìted, akkor onnantól 10perc mùlva megy a telefon (ebben benne van minden). A többivel kb 20 perc ès hasznàlhatod ùjra.


A mentett adataid veszni fognak, de nem tudsz semmit sem kezdeni vele. Ez a lènyege az alakzatnak...

2013. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez szerintem nekem magas. Ebbe nem merek belekezdeni. :S
2013. ápr. 14. 19:04
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
Elrontani nem tudod ennyivel. Főleg pc companionnal. Az egy olyan gyári program, amit a teljesen kezdőknek csináltak.
2013. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Haver elvitte szervizbe. ott majd jó pénzért megcsinálják. -.- Mondtam neki hogy ne vigye.
2013. ápr. 15. 18:08
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:
Egészségére... Én ingyen is megmutattam volna és otthon egyedül is meg tudta volna csinálni utána:D
2013. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt pofáztam neki hogy megoldjuk, hagyja, erre ma bejelenti hogy már elvitte. -.-"
2013. ápr. 15. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!