Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefonhoz...

Samsung galaxy mini telefonhoz honnan kell letöltenem, hogy csatlakoztathassam a gépre?

Figyelt kérdés

Samsung android usb device-keresi a telepítő programot de nem találja! Segítsetek légyszíves. Nem értek ehhez a dolgokhoz. Azt szeretném, hogy valami egyszerű kis játékokat le tudjak tölteni rá a kisfiamnak és a fényképeket fel tudjam a gépre tenni.

Ne nézzetek h@lyének légyszíves, kaptam ezt a telefont ajándékba én viszont elég kőkori vagyok, de igyekszem, ha valaki szépen elmondja annak örülnék.


2013. ápr. 14. 09:52
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha megvan még hozzá a lemez a csomagolásból akkor azt telepítsd. Azon szerintem van driver.
2013. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lemez nincs hozzá, ez egy használt telefon. sikerült valami klies-t letöltöttem, így más felismeri a telefont. Eddig eljutottam. Viszont játékot nem tudom hogyan kell rá tenni!!!!! Nincs wifim, sem internetelőfizetés a mobilra, csak összekötve van a PC-vel. De hogy tudok játékot letölteni???
2013. ápr. 14. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!