Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a különböző...

Mi a különbség a különböző márkájú mobiltelefonok között?

Figyelt kérdés

Nem értek a telókhoz, most adódott egy lehetőség, h olcsón jussak egyhez.

Nem tudom, h milyen márkájút vegyek. Van egyszer ugye egy Xperia (amiből rengeteg fajta van), aztán van Iphone 5, LG, Samsung (Galaxy), Nokia

Persze, van még több is. Természetesen érintőset akarok, van egy pár szempontom, h milyen legyen, csak kíváncsi vagyok, mik a különbségek a fajták között. pl. melyik jobban megbízhatóbb? melyik úgymond minőségibb? Aztán a telefonokon lévő operációs rendszerek mennyire jók? pl. az xperia-ról sokszor azt olvastam, h lefagy.



2013. ápr. 14. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az olcsó mindegyik gyártónál gagyibb, a drágább mindegyiknél jobb minőségű. Az Xperia is egy család, csak egy dilettánstól hallhattad, hogy lefagynak.

Az oprendszer választás kicsit olyan, mint a vallás: mindenkinek az a legjobb, amit használ.

Ha érdemleges választ akarsz kapni, akkor szemelj ki pár telefont és azok összehasonlítását kérd (vannak erre specializálódott programok is) esetleg akár egyesével utánaolvashatsz mindegyiknek.

2013. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha Samsung telefont veszel, készülj fel, hogy 1-2 évnél tovább nem fogja bírni.
2013. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

másnál is ez a tapasztalat, hogy a samsungok kevés ideig bírják, ahogy az elöttem lévő írta???

Láttam az lg -nél is, hogy van NEXUS, meg Optimus. E két típus között mi a különbség??

Úgy értem ezeket a különbségeket, hogy a különböző mobilok mire specializálódottak inkább? hogy pl. nexus: kamera, optimus: felbontás-filmekhez, játékokhoz. Vagy az Xperia családon belül is akár van e olyan, hogy ez a típus inkább ehhez ért?

2013. ápr. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!