Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy nokia lumia...

Popototo kérdése:

Most vettem egy nokia lumia 820-as telefont és nem tudok pár dolgot, hogy tudok a gépről névjegyeket zenéket videókat és képeket rátenni a telefonra, és milyen család barát valamit kell beállítani hogy tudjak leszedni a piactérről alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nokia szopatós telefon, vidd vissza míg lehet.


PC-ről csak a saját oldalukról letöltött progival (NOKIA ZUNE) tudsz másolni menteni.

Alkalmazás terén is elég trágya... tized annyi van fent hozzá mint pl androidhoz.


Nekem volt egy lumia 800-as... szép szép, de semmire sem mentem vele. Nagyon gyerek cipőben jár még, és ezen nem segített még a windows 8 sem.

2013. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Csatlakozom előttem szólóhoz.

Szar... géppel csak saját szarukkal kommunikál.

Nekem 610-sem volt. Asszonynak tetszett oda adtam neki (ő szereti... szőke XD).

Arra gondoltam kacsázni a dunán jó vele amúgy semmire sem volt jó. Alkalmazás ami androidnál ingyenes, itt nem az. Játékok nincsnek rá csak gagyik.

Két hetesen a telefont nem lehetett felvenni csak csörgött, de nem érzékelte az ujjam. Ez mostanság eltünt, de még néha bejátsza.

15000Ft-os ZTE skate lealázza.

Ennyit róla.

2013. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A wp 8 nál nem kell zune. Van tárhelymód. Ráhùzod és annyi. Am a zune vel is. Nekem semmit nem kellett állítani a marketen.
2013. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem 920-som van.

Faszán működik.

Tény nincs rá annyi játék, meg sok sok apró de mégis kell alkalmazás.

Videót egy évig lehet átmásolni rá, de ez a Zune hibája.

Az biztos, hogy nem lesz nálam sokáig, mert GPS kell a munkámhoz, és azt mondták ezen faszán megy... hát nem.

Viszont nincs rá letölhető IGO. Nálam ezért bukott el.

Pedig tényleg szép, és elegáns.

2013. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vissza ne vidd. :)

lumia610-nél nálam első bekapcsolásnál kérdezte a születési dátumomat, aztán kész. Egy symbianos telefonról átszinkronizáltam bluetooth-on a névjegyeket, gond nélkül.

Én nem tudom a többieknek mi bajuk volt, de nekem minden frankón megy, GPS is, vannak jó játékok, ingyenesek, és ez is bővül, nem lehet elvárni, hogy rögtön annyi legyen, mint androidra.

Zune-nal is minden jól megy, onnan rá tudok rakni képet, videót és zenét is a telefonra.

2013. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4. de van rá navigon(ingyen Mo, fizetős EU) :D különben a nokia féle navi tényleg nem tökéletes, de ha azt nézzük, hogy ingyenes, nem rossz.
2013. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de hozzá usb-vel hozzá dugom a géphez, beindul a varázsló és semmi, nem tudok semmit se összekapcsolni, ebbe kérnék segítséget !
2013. ápr. 16. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Zune fenn van a gépen? A tárhelyet nézted?
2013. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintem az lesz a baj hogy a gépen még windows xp van, igen felraktam a zune-t
2013. ápr. 17. 19:38
 10/11 Rábai Péter94 válasza:
Minden gyökér elmehet a p****ba ....A Nokiára akkor tudsz rátenni bármit is ha csinálsz egy live fiókot.(hotmail,windowslive stb.) Ha van a gépeden Windows 7-8akkor onnantól kezdve gyerekjáték az egész. Nem kell se zune se semmi hülyeség l. Egyszerüen bemész a sajátgépbe megnyitod a telefon merevlemezét és azt teszel rá amit akarsz ;) jó a Nokia ,de gyerekek ez okos telefon ami nem azt jelenti hogy mindent megcsinál helyetted ha azt hogy okos(intelligens) embereknek készült by.:Nokia-Komárom
2013. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!