Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vagy Samsung Galaxy S4?

IPhone 5 vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Azt leszámítva, hogy a samsungnak gagyi a kinézete (alakja) az s4 komolyabb. meg igaz, hogy más kategória(android vs ios) , de az apple ár/érték aránya a termékeinél egyáltalán nem kóser(és nem is lesz az sose)
2013. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%

Tűz és Víz a 2.

Könnyebb kezelhetőség = Android

Kedvezőbb ár = Android

Bár én 5 évig iOS-t használtam és 1 hónapja vagyok Droidos a cserét nem bántam meg.

Én Samsungot ajánlanék.

2013. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Egyértelmüen S4.Az egyik legjobb teló lesz a piacon.Az iPhone 5-t még az S3 is szénné alázta nemhogy az S4xD
2013. ápr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
a sok gyökér fanboy meg leértékeli a válaszokat ...
2013. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Én most vettem S3-at. A véleményem, hogy nagyon jó telefon és minden igényemet kielégíti. Az Iphone-ról nem tudok nyilatkozni, biztosan jó telefon, de míg az S3 került 425 euróba, az Iphone 680-ba. Soknak találom a plusz 200 eurót, ráadásul tudomásom szerint az Iphone nem bővíthető, míg az S3 képes microSD-t kezelni.
2013. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Iphone 5 nagyon jó telefon csak az tudja milyen jó aki használja :)
2013. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Azért azt nem mondanám, hogy az Iphone 5-öt szénné alázza az s3. Hardverben lehet, hogy erősebb, de az Ios miatt minimum olyan gyors az I5. Minden másban szintén egy szinten vannak. A kettő közül meg értelemszerűen az s4 a jobb, mivel annak az ellenfele iphone-ban az 5s lesz.


Viszont ha olcsóbban szeretnél ugyan olyan jó telefont, mint az s4, akkor vegyél htc one-t, mert az ugyan azt tudja, csak olcsóbb.

2013. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

amíg nincs iPhone a kezedben, addig a samsung a jobb.

mellesleg egy mostani teszt szerint nem valami jó az s4 kijelzője.

és kár összehasonlítani, mivel az egyik már egy féléves modell, a másik meg most jött ki.

2013. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Most miért kell újra és újra feltenni a kérdést , látogass el pl egy mobilarénára , vagy ha tudsz angolul akkor inkább keress egy jobb oldalat ( elég elfogultak).

Már kb 3 éve ez megy , Iphone 4 vs Sgs 2 Iphone 4s vs Sgs3 Iphone 5 vs sgs3 iphone 5 vs sgs4 , Mindenki azt fogja ajánlani, ami neki bevállt , ennyi .... te is menj el pl Tmobile -be nyomkodd meg az Sgs4 et , utánna egy Apple Store -be (lehet reseller is , azthiszem van az XMS be kiállított iPhone 5) azt is nyomkodd meg és amelyik bejön , azt vedd meg , ha a személyes véleményem érdekel: Én 3 éve boldog iPhone felhasználó vagyok , és én nem válltanék... (iPhone 4 és utánna most iPhone 5)

2013. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
68%
Iphone mindenek felett. Le lehet szólni meg minden de annyit tudok mondani hogy próbáld ki és meglátod
2013. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!