Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 620 le tud játszani...

Lumia 620 le tud játszani HD-s filmeket?

Figyelt kérdés
Olvasgattam egy oldalt,ahol írták hogy nem képes HD film lejátszására, ezért gondoltam megkérdem igaz-e?
2013. ápr. 15. 23:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ha csak sima Avi formátumot is le tud játszani
2013. ápr. 15. 23:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz akkor a fullhd-t nem játsza le, de a 720p-s hd-val boldogul.
2013. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, boldogul. A korábbi modell pl Lumia 800 is vitte, de még a symbian3 n8, c7 stb is a maga 680 as procijával. Hdt azaz 1280*720. De ha megnézed pl a kam speckót, láthatod hd ba rögzít. Azt vissza is kell játszania, trhát vinnie is kell. A full hd pedig kb értelmetlen telefonon. Az akkor jó, ha megfelelő tv re van kötve. Szerintem azt sem sokan használják ki. Filmet néznek lemezről, a teles videót ha olyan lementik, ha meg csak mutatóba van telen megmutatják. De ez passz...
2013. ápr. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!