Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb androidos jatek?

Melyik a legjobb androidos jatek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szókereső! Bármelyik ismerősömnek megmutattam, egyből rákattantak :D
2013. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szókereső, én is imádom meg az ismerőseim is. :)) de egy darabig el lehet lenni pou-val is. Vannak ilyen kijutós játékok, 100 doors of revenge 100 floors stb... skater boy, bmx boy, mouse, solitaire(pasziánsz), legyen ön is milliomos, line runner, guess word, alkímia stb. Van sok jó játék azt, hogy neked mi tetszik nem tudom. Válogass. :))
2013. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jófej:D ***** válasza:
Fiu vagy lany
2013. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezeket csípem:

Lane Splitter

Pudding monsters

Slice it

Bunny Shooter

Magma mobile játékai is nagyon királyak!

Angry Birds ,Cut the Rope gondolom ezeket nem is kell írni. Keresni kell, mert rengeteg jó játék van ismeretlenebb.Pl.:

Cut"n"Roll

Angry Hero Tank

Greedy Spider(ezt mondjuk sokan ismerik)

Tank Hero

Plastic Soldier

Feed Me...stb.

2013. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb jàtékok pedig: GTA, Gameloft játékok,Dead Trigger stb. Az ilyenekről úgyis rendszeresen hall az ember.
2013. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, masodik valaszolo:minden jatekom megvan amit irtal!XD
2013. ápr. 16. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Modern Combat 4, 3, NOVA 3, Asphalt 7, Need For Speed Most Wanted, Wild Blood, Call of Duty Black Ops: Zombies, Shadowgun, Dead Trigger, Dead Space, Gta 3, Gta Vice City, Real Racing 3.

Most ennyi jutott az eszembe.

2013. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2. valaszolo:Valaszom:vagyXD
2013. ápr. 17. 20:26
 9/9 Varga Mikeee válasza:
Szerintem a gta3 a legjobb androidra ,ha kicsit kutakodsz még ingyenis letudod tölteni,reg. nélkül
2013. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!