Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ipodom nem nyitja meg a...

Az ipodom nem nyitja meg a cydiát. Miért nem?

Figyelt kérdés
Ipod touch 2g van. Régi tudom, nem is most kaptam, de most volt ugy hogy azt mondtam hogy ki fogom jailbrakelni. El is kezdtem egy video alapján mindent ugy csináltam kivétel anyi hogy máshelyröl töltöttem le, mert amit ki rakott youtubeon azt nem nyitotta meg a gépem. Anyit csinál a cydia ha belépek hogy kiírja ezt hogy initalizing filesystem (cydia will exit when it complete) értem mit mond nem az a bajom hanme az mint ha a sleep gombot meg nyomnám vissza megy oda amikor elkell huzni hogy kioldjam. Mit csináljak mert törölni se tudom mivel olyan mintha egy alap programm lenne?! 4.2.1

2013. ápr. 16. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
most látom hogy rosszul irtam a jailbreakot boccs
2013. ápr. 16. 20:52
 2/3 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

a cydia alap

más helyről töltötted le ami nagy hiba volt

de mivel softweres a probléma, javítható a hiba

2013. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hogy???
2013. ápr. 17. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!