Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik képernyőkímélő telefonra?

Létezik képernyőkímélő telefonra?

Figyelt kérdés
Android rendszeren. Hogy pl. egy Samsung/LG logo jelenjen meg a képernyőn, ne pedig elsötétüljön.

2013. ápr. 16. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
igen létezik keress rá a google-n
2013. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek?!

A képernyő az egyik legnagyobb energiafogyasztó, az akkumlátorok jó ha kibírják estig, akkor minek egy bekapcsolt képernyő rajta képernyőkímélő?!

Kapcsold ki inkább a képernyőt.

2013. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezen csak spekuláltam, az egyik gsm videóban láttam ilyesmit. Tudom, sajnos hamar merül :/
2013. ápr. 17. 06:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés de tapasztalatból válaszolok a feltett kérdésre, igen létezik, a beállítások-kijelző résznél telefonokon megtalálod. Olvastam hogy egy válaszadó szerint hülyeség ezt használni a telefonokon, nos nekem SAMSUNG GALAXY S21 PLUS mobilom van, nagyon vigyázok rá, egy hónapos a telefon amikor is észrevettem hogy a menübe belelépve halványan látszik a billenytűzet, azonnal arra gondoltam hogy ez képernyő beégés, nem tudtam mi lehet ennek az oka, hiszen nem ejtettem le egyszer sem, nem nyomtam meg a telefon egyik részét sem és nem is volt rajta sokáig álló kép, amikor olvasok akkor oké addig még el nem olvasom az adott cikket ott van az állókép, gépelni sokat gépelek telefonon így én ezt ennek tudom be, viszont soha egyik telefonommal sem fordult elő ilyen ami ezzel, az előző telefonom A80, nos abban is OLED panel van, és ebben is egy továbbfejlesztett szebb OLED panel van, nos utána olvastam hogy ez előfordulhat sajnos, de nem biztos hogy az amit látunk az képernyő begéés, van az úgynevezett szellemkép ami eltűnik magától, nos úgy voltam vele hogy oké akkor nem viszem még szervizbe hanem várok vele ( Telekomtól vásároltam ), elkezdett halványodni ez a halvány billenytyűzet a menüben majd teljesen el is tűnt, viszont a Google keresőben amikor kerestem valamit ( feketére van állìtva a háttér ami inkább szürke ) szóval amikor egy oldat töltött be ugye a sötét háttér volt addig látható, és ott továbbra is látható volt a billenytűzet halványan, nos tovább keresgéltem a megoldást, mire egy SAMSUNGos csoporttag azt mondta, van a telefonon a képernyővédő, állítsam be a színeset és majd az eltünteti a szellem képeket ( árnyékosodást ), nos szót fogattam neki és így tettem. Amikor bekapcsoltam ezt a funkciót elkezdett mindenféle színben pompázni a telefon és majd ma reggel megnéztem hogy hatásos volt e, nos igen hatásos volt mert teljesen eltűnt. Szóval a lényeg az az hogy a képernyő védő igen is jó dolog és van a használatának értelme.
2021. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!