Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia asha 302 kérdés! Normáli...

Nokia asha 302 kérdés! Normális hogy ilyen gyorsan lemerül?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy Nokia Asha 302-t. Minden tökéletesen működik, kivéve hogy 1 nap alatt lemerül az egész.

Tegnap este full feltöltöttem. Ezután egész éjszaka ki volt kapcsolva, majd délelőtt 11-kor bekapcsoltam. Beszéltem telefonon 5-8 percet, küldtem 3 smst-t, csináltam 2 fotót és hallgattam kb. 10 percig zenét. Ennyi volt az egész napi telefonozgatásom, de tölthetem fel megint.

Nagyon idegesítő. Lehet ezzel valamit csinálni, vagy teljesen normális hogy csak ennyit bír? Azért is vettem ilyen telót, mert hogy az érintősök nem bírják olyan sokáig, erre tessék.. :S



2013. ápr. 16. 23:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!