Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek...

Milyen okostelefont vegyek 100-110 ezerből? A sima One X megéri az árát?

Figyelt kérdés
Leginkább a HTC húz, esetleg talán Sony, de nem igazán tetszenek. Samsung kizárva. Van olyan ennyiért, ami nem kicsit jobb, hanem szétalázza a One X-et jelenleg? Esetleg érdemes várni valamire?

2013. ápr. 17. 15:02
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:

nexus 4 simán veri a one x-et.

105ropi kb az ára.

2013. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de én őszintén szólva nem látok túl nagy különbséget. RAM meg akku, viszont a másik féltől is jár ugyanúgy egy-két pofon, ráadásul a Nexus elég tré műanyagnak néz ki.
2013. ápr. 17. 16:33
 3/14 dirtboy ***** válasza:

nem látsz nagy különbséget?

kezdjük ott hogy proci.

one x cpu: tegra 3

nexus 4 Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064,krait magok

ezzel korán sem nem ér fel a tegra 3


one x gpu: ULP GeForce

nexus 4 adreno 320

adreno 320 bőven ráver a geforcera


ram a nexusban duplája a one x ének.

nexus kijelzőjének picivel nagyobb a pixel sűrűsége.

hátrány a nexusnak annyi hogy fix 16gbos nem bővíthető.


de még ha egyforma teljesítményűek is lennének akkor is a nexus az egy nexus ami azt jelenti arról nem feledkeznek meg,az támogatva lesz sokáig és gyorsan kapja a legújabb szoftver kiadásokat.

mikor a htc one x már sehol nem lesz a nexus még akkor is kapja az új szoftvert.

másik meg hogy a nexus 4 kb sosem akad,az nem olyan mint a többi androidos teló.

olvass pár nexusos véleményt,beszélgetést ahol tulajok írnak.

kinézetre pedig szerintem sokkal jobb mint a htc one x de ez persze szubjektív.

2013. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennyiért a Nexus 4 a legjobb.
2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát a magokig még nekem oké, de hogy ilyen meg olyan típus között milyen különbség van, az már nekem nem fekszik. Mellesleg van fehérben? Keresem, de sehol sincs, csak fekete, az meg szvsz valami elképesztő ronda.
2013. ápr. 17. 21:37
 6/14 dirtboy ***** válasza:

hát akkor tájékozódni kéne kicsit,én is nem olyan rég kezdtem aztán már elég jól képben vagyok,az egész abból indult hogy telefont akarok venni így hát muszáj volt mindenek utána nézni hogy végül jó készüléket tudjak venni.

olvasást kezdheted itt.

[link]

2013. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi, jó cikk, de valszeg el kell még olvasnom párszor, hogy felfogjam :)

Úgy döntöttem, hogy várok még. A Nexus 4 valahogy nem jön be, túl gagyi műanyag hatása van. Talán nyárig lejjebb csúszik valami jó teli ára.

2013. ápr. 18. 08:47
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, jó cikk, de valszeg el kell még olvasnom párszor, hogy felfogjam :)

Úgy döntöttem, hogy várok még. A Nexus 4 valahogy nem jön be, túl gagyi műanyag hatása van. Olyat szeretnék, ami belül és kívül egyaránt komoly. Talán nyárig lejjebb csúszik valami jó teli ára.

2013. ápr. 18. 08:47
 9/14 dirtboy ***** válasza:

akkor egy kicsit még pótolj hozzá és vegyél egy lg optimus g-t.

én pár perce rendeltem meg,126ba van a teló plusz kiszállítás 2500ft.

annak az anyaghasználata hibátlan.

üveg hátlap,gyöngyházmintával,képernyő üvege gorilla glass 2es,nem recseg nem ropog full egybe van nagyon tuti.

hardverileg ott van mint a nexus 4 viszont teljesítmény teszteken jobban szerepel.


másik variáció ha már tényleg annyira nem tetszik a nexus és drágább készüléket sem akarsz akkor marad a one x de igazából így meg nem sok értelme volt a kérdésednek.

2013. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy tudok várni, és tudok hozzá gyűjteni. A kérdés a jelenlegre vonatkozik. Ha nyár végéig gyűjtenék, a hamarosan közelgő HTC One is elérhető lenne, talán még lejjebb is menne az ára. A kérdés, hogy megéri várni rá? Ha már ennyire benne vagy a hardveres dolgokban, gondoltam megkérdezem, lesz-e értelme a plusz összegnek, amit kérnek érte.
2013. ápr. 19. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!