Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki leírná részletesen,...

Valaki leírná részletesen, lépésről lépésre hogyan kell rootolni és új rendszert telepíteni a Alcatel OT 995 re?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá ismerősöm nincs aki értene hozzá ,viszont megőrülök hogy teljes fényerő+ mobilnet+ 30 perc nyomkodás és lemerül.Azt halottam ha uj rendszert teszek rá akkor talán tovább bírja az akksi .Mindegy hogy melyik rendszer (H1N1 vagy CM10)csak valamelyiket írjátok le nekem .Jelenleg 4.0 van rajta .Előre is köszönöm.

2013. ápr. 17. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz rá, akkor ne piszkáld! Vidd szervizbe, ott korrektül megcsinálják garival!
2013. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefonnak nincs semmi baja de mint minden nagy képernyőjű okos telefonnál ennél is az a baj hogy hamar lemerül,gondoltam ezt még meg probálom hátha. Szervízbe / mobilosnál rootolnak+ uj rendszer garival???? :)
2013. ápr. 17. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megcsinálják, nem is olyan őrült összegekért.
2013. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na erre nem is gondoltam mivel a root az garancia elvesztésével jár.Egyébként az üzemidőbe segítene az új rendszer? csak halottam hogy igen,de nem is biztos :)
2013. ápr. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!