Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rámentem véletlen egy hirdetés...

Rámentem véletlen egy hirdetésre és, hogy most komolyan küldeni fogják az smst? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval telóról neteztem ma, véletlen rámentem egy hirdetésre, ami megnyitott egy új oldalt, amelyen az volt, hogy mostantól hetente kapok 6 smst, egy sms díja 500 valamennyi forint, amennyiben le szeretném mondani, küldjem a stop szót erre és erre a számra. Most ilyen komolyan lehet, hogy egy hirdetésre véletlen rákattintok, és onnantól jön az sms? Lemondjam, vagy ez átverés, és ha elküldöm a stop szót, akkor megtudják a számomat? Vagy hogy működik ez?

Volt mellette egy internet cím is: hu.celldorado.com

És egy postacím, valami amszterdami cégnek a címe.

Előre is köszi a válaszokat.


2013. ápr. 18. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál meg telefonszámot, akkor nincs semmi.
2013. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem adtál meg számot akkor semmi probléma , nem fogsz smseket kapni
2013. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!