Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia S és SL között...

A Sony Xperia S és SL között mi a különbség a processzor sebességén kívül? Melyiket érdemesebb meg venni és miért?

Figyelt kérdés
Ezeknek a telefonoknak az előnyei és hátrányai is jöhetnek, de főleg a különbségre lennék kíváncsi, mert ez az összehasonlítás, nekem már túl sokat nem mond: [link]

2013. ápr. 20. 18:22
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:

csak az órajel a különbség meg az üzemidő.

m az órajel is csak úgy hogy fel van húzva a proci,tehát ugyan az a proci van benne,emiatt a készenléti idő pedig egy kicsit kevesebb.

valamiért teljesítmény teszteken alulmarad az Sel szemben de szerintem nem volt jó a teszt mert nincs oka alulmaradni.

2013. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Órajel+akksi.
2013. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem vagyok amúgy túl jártas a témában, szóval mi az az órajel? Szóval akkor az SL gyorsabban merül? És mennyire merülnek gyorsan? Meg még az lenne a kérdésem, hogy a leírás szerint csak az SL-ben van Walkman, akkor az S-ben nincsen?
2013. ápr. 20. 20:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Az órajel pl az 1,5 vs 1,7 ghz.

Ez a processzor sebessége, minél nagyobb az órajel, annál gyorsabb a proci. És az sl nem merül gyorsabban, mert erősebb akksi van benne.

2013. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 dirtboy ***** válasza:

ma 20:54

szerintem te kevered másik telóval,az S ben és az SL ben is ugyan olyan 1750mAh-ás aksi van.

2013. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az órajelen és az aksin kívül más különbség van a két teló között? Akkor melyiket érdemesebb meg venni és miért? És akkor hogy a leírás szerint csak az SL-ben van Walkman, akkor az S-ben nincsen?
2013. ápr. 21. 17:28
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi pénzt nem ér meg 2x200 Mhz pluszban. Én az S-t javaslom, de ha megengedheted magadnak az SL-t is, akkor vedd azt. Szerény véleményem szerint teljesen mindegy, nem hiszem, hogy ma észrevehető különbség lenne a 2x1500 és a 2x1700 Mhz között.


Más különbség nincs, elvileg az akksi is ugyanaz mindkettőben.

2013. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20:54-es vagyok, és tényleg, most néztem meg, és tényleg ugyan az az akksi. Csak mindenki mondja, hogy jobb az üzemideje, ezért gondoltam, hogy az akksi miatt.
2013. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az aksi, processzor különbséget eddig is értettem, de az a kérdésem, hogy ezeken kívül mi más különbség van?! "Akkor melyiket érdemesebb meg venni és miért? És akkor hogy a leírás szerint csak az SL-ben van Walkman, akkor az S-ben nincsen?"!!!
2013. ápr. 22. 20:56
 10/16 dirtboy ***** válasza:
most felverték az árát az sl nek így nem éri meg azt venni,vagy vedd az s-t vagy várj egy kicsit még vissza csökkentik az árát az s szintjére,szerintem max pár hét és megint 78ért lesz.
2013. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!