Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia S és SL között...

A Sony Xperia S és SL között mi a különbség a processzor sebességén kívül? Melyiket érdemesebb meg venni és miért?

Figyelt kérdés
Ezeknek a telefonoknak az előnyei és hátrányai is jöhetnek, de főleg a különbségre lennék kíváncsi, mert ez az összehasonlítás, nekem már túl sokat nem mond: [link]

2013. ápr. 20. 18:22
1 2
 11/16 Vagra Ádám ***** válasza:
Látom a többiek nem nagyon olvassák a kommentjeidet, mind a kettőben van Walkman, ez a Sony által átalakított zenelejátszó. Szerintem az s-t vedd meg, mert nem fogod észre venni a külömbséget.
2013. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De, figyelembe vettem a kommentjét, és írtam is:


"Más különbség nincs, elvileg az akksi is ugyanaz mindkettőben."


Egyébként bármelyikre letölthetsz valami jó zenelejátszót, sőt Android 4.0-ra (tahát az S-re is) letöltheted a Walkman appot az xda fórumáról.



A különbség csak és kizárólag annyi, hogy az SL-nek nagyobb a processzor órajele.

2013. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 dirtboy ***** válasza:

én is láttam a kommentjét,de szerintem világos az amit írtam hogy csak az óra jel a különbség,ha ez nem elég érthető akkor nem tudom mit kéne csinálni.


egyébként meg ott a google aztán millió helyen le van írva a technikai adatok meg minden,fél perc megtalálni hogy van e benne vagy nincs még ha nekem nem is hisz.

2013. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Vagra Ádám ***** válasza:
Nem kell letépni a fejem! Szerintem ő nem nagyon jártas ebben a témában, gondoltam odaírom neki, hogy lássa tényleg van benne. Én értettem amit ti írtatok, de ő nem biztos.
2013. ápr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 TomMunk válasza:

Én azt mondom, hogy egyiket se...

WindowsPhone ezerszer letiporja az androidot... sokan fújnak rá és nem szeretik, de én 3 nap alatt belejöttem a használatába, egyszer nem fagyott eddig le, az összes játékot hibátlanul viszi (kivéve, ha net, zenehallgatás, wifiosztás megy egyszerre, mert akkor néha-néha megakad, de ez nem ront az élményen). Programok terén a legtöbb dolog megvan, mint ami androidra is :)

Lumia 820-am van, iPhonektől kezdve Samsunk S3-ig mindent használtam már, de eddig ez tetszik a legjobban, és egy percig sem bánom (főleg a Dolby -HTC-knél Beats by dr. Dre- hangzás miatt).

2013. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ki melyiket venné meg a helyemben és miért?
2013. máj. 11. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!