Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri telefont használtan...

Megéri telefont használtan venni? Mi a hátránya a használt telefonnak?

Figyelt kérdés

Szóval miért akarnak egyesek túladni rajta?

Magamból kiindulva, én akkor cserélek telefont, ha a mostani már akadozik, meg kezd problémás lenni.


Nézegettem Galaxy S3at 80 ért vannak használtan.

Újonan most 120 egy feltöltőkártyás.


Megéri venni használtan olcsóbban, kártyafüggetlenként?

Mi lehet egy használt telefon baja?



2013. ápr. 21. 12:50
 1/3 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:
100%
Csak úgy vedd meg ha látod is netről ne rendelj.. nézd m,eg jól próbáld is ki.. alaposan nézd át és a garanciát kérjed!!!!
2013. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom,hogy amiből sok van egy aprós oldalon az tuti,hogy sokaknak nem vált be tehát elég szar telefon pl.Lumia 610.Attól függ ha neked pl telefon,net,sms a lényeg akkor neked elég az is.Használt Galaxy S3 is van fent a neten azért lehet válogatni.De nem feltétlen,mert sza a teló.Ha most én feltenném hidetni a következő okok miatt tenném:

1;nincs pénzem

2;váltani akarok alacsonyabb kategóriára és pénzem is lesz

3;Galaxy S4-et akarok venni vagy egy Xperia Z-t vagy Lumia 920-at

4;nem vált be az Android váltok WP8-nál

5;csaló vagyok és előfizura elhoztam a telefont neked eladom és majd letiltják a telefont

6;szintén csaló vagyok felrakok egy eredeti S3 képet és elküldök egy klónt

2013. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na akkor éri meg használtan venni ha gyári garanciás és van még garancia,személyes találkozó adás-vételi elengedhetetlen!Az állapotán meg majd eldöntöd,hogy ér e annyit.80-at megér ha a fenti dolgok klappolnak.Én elégedett vagyok a sajátommal.Bár nem 100%-ig de eddig ez a legjobb telefonom.
2013. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!