Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonválasztás előtt állok...

Telefonválasztás előtt állok (55-60k T-mob). Nokia Lumia 620 vagy Samsung Galaxy S Advence? Az android bejön viszont a win8-at nem ismerem. Amire használnám az navigáció játékok internetezés és videó+zene.

Figyelt kérdés
Melyik megbizhatóbb hardveresen(gyorsaság,stabilitás stb).Kijelző erős napsütésben,akku kapacitása és egyébb tapasztalat?

2013. ápr. 23. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
60ért már van kártyafüggetlenül xperia p ami veri mind a kettőt. Ennyi pénzért nem éri meg egyik se amiket te kinéztél.
2013. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lumi 620.
2013. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsaság,stabilitás:Lumia 620 (WP8 egyértelmű)

Navigáció:Lumia 620 (Nokia ingyenes offline navit is ad.Még magyar nyelvű hang navigálást is letölthetsz ingyen,csak egy Magyarország offline navi telefonra több ezer forint lenne)

Internet:Dettó szerintem.

Videó,zene:Dettó szintén.(620-hoz nem árt ha van egy jobb fülesed,mert elég gagyit adnak,azt hallottam)

Játékok:Samsung,ill. a Sony az-az az Android.(van WP8-ra is játék,de nem annyi)

A többit a fene tudja.:)

2013. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sebességben pl az egy magos Lumia 800 feleannyi idő alatt tölt be mindent a neten mint pl a kétmagos sony xperia u. Azzal hasonlítottam össze. Am a 620 jóval gyorsabb, stabil a wp. A kevesebb app a hátránya csak de ez folyamatosan bővül.
2013. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 620. Itt megnézheted milyen játékok vannak rá: [link]
2013. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Xperia P hardvere gyengébb, mint a Lumia 620-é. Ráadásul az Xperia P-nél az egymagos, hardveresen jóval gyengébb Lumia 800 is lepipálja sebességben. És ez nem kitalálció, és ne kamu. Csupán a Windows Phone p*csajól van optimalizálva minden hardverre és így gyorsabb sokkal. Persze, az android is lehet gyors, de nem hinném, hogy ha megpakolod a memóriáját, ugyan olyan gyors lenne, mint üresen. Na a WP megpakolva is ugyan olyan gyors, mint üresen és nem laggol vagy fagy, ha 40 appot ráteszel.

Kijelzőben a Nokia jobb. A Clearblack nálam is bizonyított Lumia 710-ben és jól látható erős fényben (ugyan az a kijelző a L710-ben és a L620-ben). Navigáció teljesen jó, itthon mindent megtalált, Bécsben is szépen mondta, merre sétáljak.

Netre szintén jó döntés, gyors kis masina. Játékok az egyetlen hátránya szerintem, de az utóbbi 1 hónapban durva előre lépés volt a WP Piacterén. Modern Combat 4, Batman, Pókember, Asphalt 7, és még kismillió jó 3D-s játék. Sok elfut 512MB RAM-on is, mivel frissítgetik a játékokat elég szépen.

Zenében jó, Dollby hangzás állítólag hozza a szintet, egy jobb fülessel pedig még jobb hangzást eredményez.

Videóra pedig szerintem bármelyik telefon használható. Gondolok itt a 3,5" kijelző méret felett. Aksiról nem tudok nyilatkozni.

2013. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes válaszokat.Biztosan szuper lehet az L620-as."Talán" meg lettem győzve.
2013. ápr. 23. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
+1 a Lumiának! Jóval stabilabb rendszer, viszont előtte mindenképp böngészgess a Windows Phone zártságáról, hogy ne érjen majd meglepetés vele kapcsolatban.
2013. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Ment a zöld kéz mindenkinek!
2013. ápr. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!