Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van jobb telefon mint a Nokia...

Van jobb telefon mint a Nokia 6131?

Figyelt kérdés
Legf. 5000 Ft-ért

2013. ápr. 23. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ebből csak a zseblámpát hiányolom.
2013. ápr. 25. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit tudsz rászánni, akkor mondjuk, h nincs, de amugy minden ma kapható telefon jobb. Szerintem spórólj kicsit és vegyél egy rendes telót, jobban jársz.
2013. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivel jobbak a mai telók?

(Akku élettartam? Megbízhatóság? Időtállóság?)


Amire szükségem van (lámpát kivéve) azt tudja ez a Nokia.


Biztos nagyon vicces a giroszkópos, lézerkardhangú, facebookot futtató, naponta tölthető, méregdrága okosfon.


De: Arra nem költök, amire nincs szükségem!


Amire használnám:

- Telefonálás

- SMS küldés és tárolás (nagy tárhely)

- Telefonszámok, és rövid jegyzetek írása.

- mp3 hallgatás

- gyors képkészítés (Nem fényképezés. Mert igazán fényképezni a legújabb csodatelefon sem képes.)


Bármely más készülék összemérhető az említett Nokia6131-el?


Nem ezen teló mellett kardoskodom, csak ez egy olyan amit láttam. Keresem a legjobbat.

Van jobb? (a leírtak alapján)

2013. ápr. 27. 08:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom én az okostelefonok pártját fogni, még nekem is buta van, de az általad kivánt funkciókat a ma kapható butafonok is tudják, hosszú akku idő és megbízhatóság mellett. Javaslom a neten keress utánna.
2013. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6131... Az telefon. Imádtam, de 4 és fél éves korában meghalt, pedig szupi kis telefon volt. Szerintem tartsd meg, vagy vedd meg azt.

Jobb, mint a mai szarok többsége..

2013. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez most kb a "legjobb" butafon
2013. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!