Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 808 Pureview véleményeke...

Blinty666 kérdése:

Nokia 808 Pureview véleményeket/tapasztalatokat szeretnék kérni . Valóban igaz, hogy aránylag sok gond van vele?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi ,hogy mennyire tudjátok lefikázni az operációs rendszerét .Nekem csupán arra kell ,hogy legyen mivel telefonálnom illetve bármikor előkapva tudjak gyönyörű minőségű képeket ,videókat készíteni .Szóval csak komoly válaszokat kérnék ,elsősorban azoktól akiknek már van vagy legalább kipróbálták a készüléket .Pozitív negatív tapasztalat egyaránt jöhet .

2013. ápr. 24. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi gond. Van rá bőven app is. Az oprendszer stabil. Netezésnél lassabban tölt be mindent mint az erősebb hardwerrel rendelkező mobilok de azonkívül kiválló cucc. Minőségi készülék. A symbian 3 mat én szeretem, a legjobb oprendszer szerintem. S hogy a kijelzőfelbontás nem hd? Nem gond, nem csùnya! Szal mindenképp vállalható. Nem csillivilli de nagyon jó.
2013. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Azon kivül hogy van benne egy sok megapixeles kamera nem tudom miért lenne érdemes megvenni.
2013. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ,nekem a kamera funkció az elsődleges ,na meg persze ,hogy lehessen vele telefonálni :D

Továbbá nem érdekel a kinézete ,súlya .

Netezni nem szoktam túl sokat telón ,zenehallgatásra meg nyilván ez is alkalmas .

2013. ápr. 24. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:

balu1977 barátunknak fogalma sincs, hogy miért van benne "sok megapixeles kamera", de gondolom a kérdezőnek van :) nálam volt nyáron ~ egy hónapra próbaidőszakra, már akkor is lenyűgözött, azóta vettem egyet pár hónapja, és mit sem változott a véleményem, sőt! Hetente jönnek rá frissítések, teljesítmény növelők és kisebb javítások, komfort cuccok stb. A kamera része pedig továbbra is egy csoda, hihetetlen dolgokat lehet vele művelni! Aksija is jól bírja a strapát, jó hangos, egyedül a kijelzője jobban karcolódik, mint az N9-esemnek (az másfél éve van meg, de nincs rajta annyi karc mint a 808-on).


Ha valaki konkrétabb dologra is kíváncsi lennél, kérdezz nyugodtan!

2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom milyen telefon. Egy tudásához képest nagyon drága okosteló aminek az oprendszere már pár éve is elég gyengus volt. De ha valakinek megéri a trillió megapixel, optikai zoom nélkül az nyugodtan vegye meg.
2013. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nos nekem c7 volt, szal az oprendszerrel tisztában vok, főleg h programoztam rá. Ahogy írtam korábban talán a legjobb oprendszer. Elavultsága a hardveres fejlődés miatt van, hogy nem támogat komoly gépet. De! Attól sok az app, van na is ùj rá. Továbbá csak a netezésnél ütközik ki a lassabb betöltés. Stabilabb a droidnál.tökéletesen formálható! A c7 megvan most is, bár épp lumiát hajtok, talán megpróbálok erre is appot írni (bár szintem ez nekem maár nem fog menni) egy biztos, hogy ha kicsit olcsóbb lesz a 808 akkor veszek én is még egyet. Akkor is, ha kijön a 920 41 mp es utódja és olyanom is lesz. Miért? Pont a symbian miatt. És igen, a kamera brutálisan jó. Átlag kompaktokat bealáz simán.
2013. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak nehogy közeliteni kelljen mert akkor vége a dalnak...
2013. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Közelíteni? Mit? C7 edof kamra gondolsz? A 808 ban van makro :) de elárulom neked, aki ezekszerint nem használt edof ot, hogy a képek 99% a jó az af el pedig ez kevesebb. A 8mp c7 edofal vs lumia800 vagy valami más normál fotóban azaz nem makro a c7 jobb képet lő. Maxra kinagyítva a részleteket nem mossa el. A színtelítettsége eredeti automatán kb az össz symnek, nem szinezi be a szoft. Ez már lumiára nem igaz pl. Az edofot csak a hozzá nemértők szidják, de gyors fotóba verhetetlen. Mert nincs hiba. Vagyis feleannyi mint af el. :) ha a kijelző képpontosságára írtad a symnek, nos szabadszemmel normál használat mellett teljesen jó. Akár 5-10 cm nézve is. Nem nagyítóval nézed. Webes nagyításnál sem zavaró, kb észrevehetetlen, pedig akk már csak egy két betű van a kijelzőn. Ne itéld el ha nem ismered. A hardveres inkompatibilitás ölte meg csupán. Ezért kellett lemaradni a droidtól. Ha az nem lett volna gond, alázná... Mindenben jobb. Szó szerint. A c7 680 as procin nyugodtan visz 30-38 appot lag nélkül, nem akad, nem fagy, mindent tudsz állítani. Ha értesz hozzá, azaz system stb meglepődnél... És vígan alázza sebességben a hasonló vasù droidot. A kicsit komolyabbat is. A lumia 800 1 magos 1.4es proccal a duál sonyktól gyorsabb, stabilabb. A 920 nem is említem. Nagyon sokan sajnálják a symet... Akik ismerik, s nem csak fikázni tudnak...
2013. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Közelítettem, és szépen szól a dal:

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .Megvettem a telefont ,eddig tökéletesen működik,teljesen meg vagyok vele elégedve .

Az én céljaimnak és elvárásaimnak megfelelő a készülék .A videója fantasztikus .Egyébként pedig egyáltalán nem tartom drágának (100K) annak tükrében ,hogy az agyonsztárolt ÁJFON akár legújabb verziójának a kamerája sírva kullog mögötte .

Az meg nem nagyon érdekel ,hogy nincs benne 100.000 magos processzor hetven giga rammal .minek ?...ha egyszer így is minden akadásmentesen és tökéletesen működik.Jó és kész ! :D

2013. máj. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!