Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X Plus S728e 64GB...

HTC One X Plus S728e 64GB black VAGY Asus padfone 2?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, miért?

2013. ápr. 24. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Asus Padfone 2 egyszerűen megeszi a One X+t.

Sokkal erősebb, közel stock Android, lehet hozzá venni egy tablet dokkolót, Asus telefonokra hamarabb szokott jönni az újabb Android verziók, és tovább is támogatottak, HTC meg pont az ellentéte, kimondottan lassú, mire frissítenek, és elég kevés ideig támogatottak a telefonok (bár a One X széria elég populáris, szóval ez miatt ez lehet kivétel lesz).

Kb ennyi.

2013. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És a Sony Xperia Z-vel összehasonlítva?


És köszönöm a választ! :)

2013. ápr. 24. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Xperia Z hardveresen kb ugyanaz, mint a Padfone 2, tehát One X+-nál az is jóval erősebb, csak ugye az Xperia Z-be már 1080p-s kijelző van.

Viszont sima TFT kijelző, tehát hiába nagyobb a felbontása, nem igazán szebb, mint a HTC vagy az Asus.

De amúgy nagyon jó telefon az Xperia Z, csak tényleg a kijelzője nem 10/10-es. Nem csúnya, csak jobbat várt volna el az ember.

2013. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél nexus 4-et
2013. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző írja a legjobban, nem is tudom én miért nem írtam, pedig mindig azt szoktam írni.
2013. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!