Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 3GS telefont...

Apple iPhone 3GS telefont hogy lehet életre kelteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vettem használtan egy iPhone 3GS telefont. Túlzottam nem értek hozzá, de gyárilag függetlennek volt hirdetve.

A helyszínen kipróbáltam 2 kártyával is, működött. Megvettem. Még régebbről van iTunes accountom, gondoltam töltök le hozzá pár alkalmazást. Összekötöttem a géppel, és semmit nem engedett letölteni, merthogy min iOS 5 kell hozzá. Az iTunes felajánlotta a frissítést, és 6.1.3 rendszert telepített rá. Na itt jön a probléma.

A telefon elindul, DE nem tudja aktiválni magát. Sem T-Mobile, sem Voda, sőt Telenor kártyával sem! Mi a teendő? Az eladó természetesen eltűnt.

Hogyan tudom megkerülni az aktiválást? Tippem sincs milyen függő, az is lehet hogy külföldről hozták be.

Nézegettem youtube-on már ezt a jailbreak dolgot, de hiába követem lépésről lépésre a dolgokat, tökre nem azt csinálja a telefon, mint amit a videókon a feltöltőknél látni. Az iTunes mindig újratelepíti, de az aktiválás nem megy.


Ötlet valakinek, hogy lehet életre kelteni? Lassan egy hete vagyok teló nélkül :/



2013. ápr. 24. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=rNGHSGSIgek


ezt nézd meg.


A mobilod valószínűleg szoftveresen volt független.

2013. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Írj privátot!
2013. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
irtam
2013. ápr. 26. 10:06
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyébként az első válaszolónak köszönöm a videót. tovább jutottam, de meg nem oldódott a probléma.

a telefon bekapcsol, viszont semmilyen SIM kártyát nem fogad el.

Sok program nem indul el a telefonon, mert minden kifagy. Egyedül amik elindulnak: Üzenetek, Fotók, Kamera, Időjárás, App Store, Beállítások, és a Telefon.

A többi programot megnyitva 6-8 másodperc után kilép belőlük.

2013. ápr. 26. 10:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Szívesen! írj a szifon.com-os fiúknak!
2013. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyre jobb, senkinek semmi ötlete :D
2013. ápr. 26. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha visszajailbreakelteted, akkor működni fog megint. Csak el kell vinned valakihez, aki ezt szokta csinálni, egyedül ne vágj bele, mert (az eddigiek alapján) úgy hiszem, nem sikerülne.
2013. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-es: ha figyeltél volna, a készülék már jb-s, a videó alapján csinálta a kérdező.


Kérdező: függetleníteni is kell a készüléket. Az a gond, hogy tudni kell ehhez a baseband számodat. Beállítások-általános-info és a modem firmware kódját írd le ide.

2013. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

06.15.00


modem firmware

2013. ápr. 27. 01:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Az fuggetlenitheto Ultrasn0w-val. Hajra:)
2013. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!