Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokiánál hol lehet beállítani,...

Nokiánál hol lehet beállítani, hogy a memóriakártyára mentsen mindent?

Figyelt kérdés

Nokia C5-03 telefonom van, és amikor küldenek nekem fájlt, nem tudom fogadni, mert azt írja ki, hogy nincs elég memóriám. A memóriakártyámon 400 MB szabad hely van. A GPS is folyton hiányolja a memóriát. A memória állapot azt irja ki hogy a telefonban 1 MB szabad hely van, a használt memória kb 50 MB, de nem írja ki, hogy mi használ ennyit. Szerintetek mi lehet a baj?

Köszi



2013. ápr. 26. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
üzenetek, beállítások, üzenetek tárolásának helye valami ilyesmi , ott ki tudod választani a memóriakártyát és üzeneteket oda fogja menteni.azt hogy ponzosan hol lehet sajnos már nem emlékszem mert már eladtam a Nokiámat.A jelenlegi üzenetekről pedig törölj ki néhányat
2013. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali.

Nekem N97 mini-m is van azon az üzeneteket úgy lehet ,hogy Menű -> Üzenetek -> Opciók -> Beállítások -> Egyebek -> Használt memória (erre katt rá és válaszd a Memórikártya lehetőséget ,vagy amilyen nevet adtál neki).Utána jön egy ehez hasonló kérdés :Átmásolja az összes üzenetet az új üzenetmemórába? és válaszd az igen lehetőséget. Utánna jön egy olyan ,hogy:Menti az eredeti üzeneteket? itt is igen.Utánna kilép és kész is.Ha a névjegyzékkel van hasonló akkor ott a telefonmemóriára és a SIM memóriára lehet,Két megoldást javaslok az egyik ki írod egy kézi noteszbe.A másik pedig egy alá több telefonszámot és tbbb személyt/nevet mentesz így sporolhatsz a SIM helyeddel.Ha bármi ehez hasonló kérdésed lenne irj rám privátba.ÜDV!

2013. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! átállítottam:)
2013. ápr. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!