Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620 vagy Nokia...

Nokia Lumia 620 vagy Nokia Lumia 800?

Figyelt kérdés

nem az ár dönt csak hogy egyáltalán melyik erősebb,jobb vétel vagy egyáltalán megéri-e WP mobilt venni

És ezek olyan telefonok hogy Bluetooth lehet zenét képeket fájlokat átküldeni más telóra PL androidra vagy ez olyan mint az Iphone ?



2013. ápr. 26. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

A Nokia telefonok:

- Se nem IOS-al(iPhone)

- Se nem Android-al nem működnek.

ezeken valamilyen windows fut vagy azt hiszem a lumian még nem is az hanem valamilyen szar de tudja a faxom.

Inkább vegyél xPeria U-t , sokkal jobban megéri

Azokért a szar lumiákért egy forintot se adnék. SOHA!

2013. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Előző vagyok:

Szerintem lehet igen a lumiáról képet videót hangfájl-t át tudsz küldeni másnak és neked is de androidos alkalmazásokat már neked nem tudnak.

2013. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor android marad
2013. ápr. 26. 18:36
 4/11 A kérdező kommentje:
és akkor Sony Xperia U vagy J ??
2013. ápr. 26. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nokia Lumia 800 valóban nem éri meg mivel nincs és nem is lesz rá WP8 de a Nokia Lumia 620 igenis jó telefon ha nem arra veszed a telefont hogy teleszemeteld mindenféle csilivili, feleslegesnél feleslegesebb alkalmazásokkal a telefont mert ugye a Marketplace-en nincs fent olyan sok alkalmazás mint a Google Play-en de egy átlagember számára teljesen megfelelő a Marketplace kínálata is.
2013. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló.Nem értem az ilyen embereket.Olyan szinten fogalmad sincs a Windows Phone7-ről(800),ill.Windows Phone8-ról(620),hogy az hihetetlen.Írsz akkora hülyeségeket,csak akkor minek írsz ide egy ilyen kérdésben?Azt se tudod pontosan mi fut a Lumiákon?Akkor mi alapján formálsz véleményt,adsz tanácsot?!....de most komolyan kérdezem.Kíváncsi vagyok.

Kérdező:Mind két telefonon van már BT adatküldés.Lumia 620-at ajánlom.

WP Market: [link]

(egyik rendszerre írt alkalmazást sem tudod áttolni a másikra,tehát az a válasz is értelmetlen:)de mindegy)

Lumia 620 teszt: http://www.youtube.com/watch?v=vQ1Wms7ziNc

Kérdező,ha még kérdésed van írj.Egy éve váltottam droidról WP-re,most fogom a 710-esemet,720-ra cserélni.Számomra jobb,mint a droid.

Válaszoló:ne rágj be,nem vagyok WP fan,volt droidom,annak is megvan az előnye,meg értem sokan miért szeretik,csak miért adsz tanácsot olyan telefonokkal kapcsolatban amit abszolút nem ismersz?Ha Android kell,mert annak is megvan az előnye.....

Xperia J: http://www.youtube.com/watch?v=RSo-iGnknpM

Xperia U: [link]

2013. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az igen köszi a hosszú válaszodat lehet ez esetben inkább nokia lesz de még várok vele
2013. ápr. 26. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.Egyébként ezt használják sokan,akik Androidról váltanak,szépen meg lehet találni szinte mindennek a WP-s megfelelőjét. [link]

Nem tudom milyen sűrűn frissül,de kezdésnek jó a "platform váltóknak"

2013. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az alapján írtam választ hogy "PL androidra vagy ez olyan mint az Iphone ?" Remélem érthető.

Első voltam.

És még mindig ezt gondolom: Lumiát soha ne vegyél.

2013. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló valóban ökörségeket írt. A Lumiák igenis jó telefonok. Igaz, megvannak a hátrányai de az előnyei is, ugyanúgy mint az Androidnak vagy éppen az iOS-nek.


Én már jó ideje Lumia 800-at használok és bőven kielégíti szükségleteimet.

2013. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!